12 راهنمایی برای گذراندن آزمون CFA

12 راهنمایی cfa

در این مقاله12 راهنمایی برای گذراندن آزمون CFA از مردی که سوالات را می نویسد ) ما 12 راهنمایی از زبان نویسنده سوالات این آزمون را برای شما شرح خواهیم داد . از آنجا که این 10+2 راهنمایی از زبان خوده نویسنده سوالات این آزمون است ، میتواند کمک قابل ملاحظه ایی برای قبولی شما در این آزمون باشد .

همچنین اگر شما علاقه مند به شرکت در این ازمون هستید میتوانید از طریق تبریزویزا درازمون CFA ثبت نام کنید .

12 راهنمایی برای گذراندن امتحانات CFA از مردی که سوالات را می نویسد

12 راهنمایی برای گذراندن آزمون CFA از مردی که سوالات را می نویسد.

گذر از امتحان سطح 1 تحلیلگر مالی ارشد (CFA) ، کار ساده ای نیست – فقط حدود 43٪ از کاندیداهای 50،000 نفری که در ماه ژوئن یا دسامبر آن را سپری می کنند، از آن قبول میشوند.

پیتر مککی “Peter Mackey” ، رئیس موسسه CFA در موسسه CFA، یک تیم 23 نفره دارد که امتحانات CFA و همچنین گواهی سنجش عملکرد سرمایه گذاری (CIPM) و معیار Claritas را توسعه می دهد.

راه های ارتباط با پشتیبانی تبریزویزا
نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه ها و یا پاسخ به سوالات دیگر شما کاربران عزیز
پشتیبانی 24 ساعته گفتگو آنلاین تلگرام / پشتیبانی سفارشات 5334 559 0413

12 راهنمایی برای گذراندن آزمون CFA

در اینجا توصیه او برای گذراندن آزمون CFA است :

1. تلاش های خود را بر برنامه درسی موسسه CFA تمرکز کنید.

همه چیزهایی که در امتحان مشاهده خواهید کرد به طور مستقیم از برنامه درسی ارائه شده توسط موسسه CFA است. نگاهی به مواد آمادگی امتحان و راهنمایی های مطالعه در وب سایت موسسه به طور کامل بیاندازید.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره آزمون CFA را بدانید.

مکی “McKee ” می گوید: “بسیاری از نامزدها تعدادی اشتباه ثابت را مرتکب می شوند، به عنوان مثال، آنها بیش از حد منابع اطلاعات را به جای تمرکز بر برنامه درسی متکی می کنند.” این شش ماه است که ما توصیه می کنیم که برای یادگیری آن را به کار گیرید.

“این باعث می شود که نامزدهای ما راحت تر و عادلانه تر باشند، زیرا ما فقط یک سوال آزمون بر اساس برنامه آموزشی اختصاص داده می کنیم – آنها چیزی در خارج از برنامه درسی نمی پرسند.”

2. با آنچه که تغییر کرده است، به روز باشید.

در سال 2009 موسسه CFA تمام سوالات چند گزینه ای را تغییر داد تا سه گزینه پاسخ، یک پاسخ صحیح و دو حواس پرتی را به جای چهار انتخاب تغییر دهد. (سوالات به جای چهار گزینه ایی سه گزینه ای شد.)

سطح یک را آسان نگیرید ؛ مک کی میگوید سخت خواهد بود.

3. قالب (Format) را بدانید .

جلسه صبحگاهی سطح یکم سه ساعت و 120 سوال چند گزینه ای خواهد بود ، به دنبال آن دو ساعت برای ناهار و سپس سه ساعت دیگر برای تکمیل 120 سوال دیگر زمان خواهید داشت.

سطح دوم متشکل از سؤالات “مجموعه مورد (item set)”، مطالعات موردی یک یا دو صفحه اطلاعاتی در مورد سرمایه گذار نهادی یا فردی، و سپس شش سوال بر اساس آن مورد طراحی از برنامه درسی است.

مکی می گوید :”سطح دوم به طور مشابه ساختار است، اما نیاز به خواندن بسیار بیشتر، با 60 سوال در صبح و60 سوال بعدازظهر

جلسه صبح امتحان سطح سوم سوالات کوتاه پاسخی است که به داوطلبان برای محاسبه نیاز دارند. بعد از ظهر سوال مجموعه سوال است.

4. هنر از دست رفته رفاه را تمرین کنید .

شما باید پاسخ خود را به صورت دستی بنویسید ، که در عصر رایانه به یک چالش تبدیل شده است. تمرین نوشتن برای کشش های طولانی با استفاده از قلم یا مداد برای ورزش عضلات دست و انگشتانتان داشته باشید.

مکی می گوید: “اکثر ما با دست زیاد عادت به نوشتن نداریم ، بنابراین عمل نوشتن برای سه ساعت سخت است.” “ما کاندیداها را تشویق می کنیم که به صورت دستی در ماه های قبل از امتحان شرکت کنند.”

5. تمرین باعث میشود عالی باشید – اما در هیچ یک از موضوعات بیش از حد پیش نروید .

در مورد بخش های خاصی از برنامه درسی تمرکز نکنید که فکر می کنید اکثریت آزمون را تشکیل می دهد و دیگران را نادیده می گیرد.

 بیشتر بخوانید : آزمون IELTS چیست ؟

مکی می گوید: “این یک کار خطرناک است تا سعی کنید آنچه را که در آزمون می گذرد، تا آنجا که فصل را پر کنید”. “این احتمال را کاهش می دهد که شما قادر به رسیدگی به سوالاتی هستید که واقعا در امتحان مشاهده می کنید.”

6. از خودتان مراقبت کنید .

داوطلبان وسوسه می شوند تا چند ساعت مانده به امتحان را هم مطالعه کنند . اما وقت کافی برای گذراندن ورزش، غذا خوردن یا صرف خواب یک شب کامل برای مطالعه – به ویژه در روزهای قبل از امتحان صرف نمیشود. در نظر بگیرید که تقاضا کنید تا قبل از امتحان ، زمان کار شخصی خود را برای بررسی و استراحت کنید.

مکی می گوید: “شما می خواهید بهترین کارها را انجام دهید، به این معنی که مراقبت از رفاه فیزیکی شما به اندازه آمادگی ذهنی باید باشد .” “اگر بدن شما آماده نیست ، پس صدها ساعت آمادگی برای هر چیزی مهم نیست.”

7. تدارکات روز امتحان را برنامه ریزی کنید .

مکان امتحان را قبل از رسیدن زمان امتحان مرور کنید. یادگیری مسیر، نگاهی به پارکینگ، برنامه ریزی آنچه که برای ناهار و کجا می خورید، و یک مفهوم کلی از آنچه شما می خواهید در ان جا نیاز خواهید داشت.

” شما نمیخواهید اتفاقات پیش پا افتاده ایی مانند اینها اتفاق بیوفتد . ” مکی میگوید : “ تصمیمات کمتری در آخرین لحظه، بهتر است.

8. در روز امتحان می خواهید …

اطمینان حاصل کنید که گذرنامه معتبر، بلیط و ماشین حساب مورد تأیید داشته باشید و وسایل شخصی خود را در خانه بگذارید.

مکی می گوید: “با توجه به تمام دستورالعمل های ارائه شده اطمینان حاصل کنید که از روش ها به درستی پیروی می کنید، توجه کنید.

بیشتر بخوانید : آزمون SAT چیست ؟ کاملترین توضیح درباره این تست .

9.کلید ، مدیریت زمان است .

برای سطح 1، شما باید 40 سوال در هر ساعت را تکمیل کنید، به این معنی که شما می توانید به طور متوسط 90 ثانیه در هر سوال صرف کنید.

یک نکته مهم برای یادآوری این است که برای یک پاسخ اشتباه هیچ مجازاتی وجود ندارد، بنابراین به هر سوال پاسخ دهید.

مکی می گوید: “اگر شما وقت خود را به خوبی مدیریت نکنید، شما واقعا تو دردسر خواهید افتاد.” “شما می خواهید در یک ورق پاسخ کامل تکمیل کنید تا فرصتی برای دریافت اعتبار برای هر سوال فراهم کنید.”

سطح دوم و سوم پیچیده تر می شود. سطح III دارای سوالات 12 و 23 دقیقه ای است که بسیاری از آنها دارای چندین قسمت است.

برای سطح سوم به طور خاص، تمرکز بر مدیریت زمان بسیار مهم است” . مکی میگوید : “برخی از مردم به ما یک رساله درباره موضوعی می نویسند که به خوبی می دانند، اما دو برابر وقت اختصاص داده شده برای انجام این کار”.

10. عجله نکنید .

شما باید هواستان به ساعت باشد ، بعضی از مردم خیلی سریع کار می کنند. در دستورالعمل های پیش آزمون بسیاری از دستورالعمل های اصلی وجود دارد .

مکی می گوید: “کاندیداها بدون توجه به این موضوع به این موضوع می اندیشند، آنها به از دست دادن سوالات، نادرست بودن آنها یا دستورالعمل ها پیروی نمی کنند و در صفحه اشتباه نوشتند.” “شما باید خودتان را آرام کنید وعجله نکنید.”

11. آنها نمی خواهند شما را فریب دهند – واقعا .

بعضی از مردم تمایل دارند یک سوال را بیش از حد درک کنند ، متقاعد شده اند که این یک تله هوشمندانه طراحی شده است ، اما آنها در نهایت خود را از بین می برند یا زمان زیادی را برای هر سوال صرف میکنند.

“کاندیداهای خاصی این فکر را میکنند که هر سوال یک ترفند است – ما در اینجا نشسته ایم و دستانمان را می اندازیم که فکر می کنند” چگونه می توانیم آنها را بر روی این یکی قرار دهیم؟ “مکی می گوید. “کاندیدان می توانند با اتخاذ یک پیشنهادی غیر ضروری، بیش از حد فکر کنند و یا آن را پیچیده تر کنند،” من مطمئن هستم که این بچه ها تلاش می کنند تا من را فریب دهند “، که می تواند آسیب بیشتری نسبت به خیر داشته باشد.”

12. یک نفس عمیق بکشید .

مدیریت استرس یک عنصر نادیده گرفته شده از آزمون است.

مکی می گوید: ” استرس خوبی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند و استرس بد – اگر شما وحشت کنید، به شما آسیب می رساند.” “شما نمی خواهید تمام پاسخ های این همه سوالات را بدانید – هیچ کس 100٪ نیست؛ اگر شما 70٪ دریافت می کنید خیلی خوب عمل کرده اید.

او می گوید: “اگر پاسخی را نمی دانید، حرکت کنید.” “مغز یک عضو شگفت انگیز است، و تحقیقات نشان داده است که اگر آرام باشید، پاسخ به سوالات اسان تر خواهد بود.”

Source

از  جمله خدمات تبریزویزا :

آزمون CFAاخبار شرکت

آزمون CFA چیست ؟ثبت نام در CFAراهنمایی برای قبولی آزمون CFAمنابع برای قبولی در CFAنکات مهم درباره آزمون CFA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *