ETS

در این مقاله (بهترین منابع رایگان TOEFL) بر آن شدیم منابع مفید و رایگانی را برای آماده شدن برای امتحان تافل برای شما آماده کنیم که میتوانند بسیار مفید باشند ، نکته ی مهم این است که شما اول بایستی به یک سطح قابل قبول در زبان انگلیسی رسیده باشید و سپس برای اماده شدن برای آزمون TOEFL آماده شوید .

تحصیل برای TOEFL می تواند خیلی گران باشد، به ویژه هنگامی که شما به طور همزمان برای سایر آزمون های استاندارد هم مطالعه میکنید . خوشبختانه ، بسیاری مطالب فوق العاده در اینترنت در این پست وجود دارد، ما نگاهی در این پست به برخی از بهترین منابع رایگان TOEFL موجود برای شما می اندازیم .

در اینجا لیستی از بهترین منابع رایگان TOEFL را برای شما آماده کرده ایم :

بهترین منابع رایگان TOEFL برای آماده شدن

1.وب سایت Magoosh

اگه شما این وبلاگ رو خونده باشید ، شما احتمالا با منابع رایگان TOEFL که Magoosh به دانش اموزان ارائه داده است آشنایی دارید ، مثل راهنمای کتاب الکترونیکی TOEFL iBT ، فلش کارت واژگان ، پی دی اف (pdf) سوالات تمرینی ، تنظیم تمرینه آزمون کامل تافل ، و یا منابع چاپی و قابل دانلود ، کتاب (pdf) لغت های تافل .

همچنین کارشناسان تافل (TOEFL) این سایت اکثر کتاب های محبوب تافل را مورد مطالعه قرار میدهند بنابراین نگران زمان و هزینه ایی که میکنید نباشید.

همچنین شما میتونید تو امتحان آزمایشی تافل تو این سایت شرکت کنید

ثبت نام درآزمون تافل (TOEFL) از طریق تبریزویزا و یا پرداخت هزینه تافل از طریق خدمات تبریزویزا

2.برنامه مطالعه تافل در یک ماه ، پست ویدیویی 

اگه شما فقط یک ماه تا امتحان تافل فاصله دارید ، وقتشه که جوجه های آخر پاییزتون رو بشمارید ! یادبگیرید که چطور یه برنامه مطالعه برای به حداکثر رساندن زمان و به حداقل رساندن تلاش بریزید (بازدهی بیشتر با کمترین انرژی) ، درحالی که بتونید بیشترین نمره رو بگیرید . و اگر شما بیشتر از یک ماه برای امتحان وقت دارید ، این فوق العادس – شما هنوز هم میتونید اطلاعات مفیدی از مشاوره های کارشناسان اینجا بهره ببرید.

حتی بهتر؟ لازم نیست شما زیاد دنبالش بگردید. اینو بررسی کنید :
بهترین منابع رایگان TOEFL

بهترین منابع رایگان TOEFL

 

3.پادکست ها 

گوش دادن به پادکست های آموزشی از دانشگاه های محترم می تواند به شما کمک کند به شنیدن صحبت کسانی که به زبان مادری خودشان انگلیسی است در مورد مسائل علمی و دانشگاهی است . به خصوص این آماده سازی خوبی برای بخش گوش دادن در TOEFL است ، اما همچنین یک راه عالی برای بهبود واژگان و درک کلی شماست. این پادکست های آموزشی رایگان را امتحان کنید – به ویژه انهایی که از دانشگاه اکسفورد هستند مفید هستند .

بهترین منابع رایگان TOEFL

بهترین منابع رایگان TOEFL همچنین شما میتونید حتی موقعی که در حال حرکت هستید هم از پادکست ها استفاده کنید

 

4.TED.com

سایت TED میزبان یک کتابخانه بزرگ از سخنرانی های ویدئویی توسط مردم درخشان و الهام بخش است.گوش دادن به سخنرانی های TED در طیف وسیعی از موضوعات کمک خواهد کرد تا درک گوش دادن خود را بهبود بخشد در حالی که شما چیز های جذاب و مفیدی هم درباره زندگی خواهید آموخت ، علوم پایه ، تکنولوژی و چیزای مفید دیگه .شما همچنین می توانید کتاب های کوتاه TED را بخوانید تا مهارت های درک مطلب خود را بهبود ببخشند. (این نوع یادگیری در واقع بسیار سرگرم کننده است. آن را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.)

بیشتر بخوانید : آزمون IELTS چیست ؟

5.مستندها

تماشای تلویزیون، فیلم ها و یوتیوب یک روش مفید برای تمرین انگلیسی است، اما تماشای مستندات به شما کمک خواهد کرد که یاد بگیرند که چگونه افراد واقعی به شیوه ای غیر مجرد صحبت می کنند (به صورت عامیانه ). علاوه بر این، موضوعاتی که در مستندات پوشش داده می شوند، به انواع چیزهایی که شما در مورد TOEFL خواندن و شنیدن آن ها نزدیک تر است، نزدیک تر است. مستندهای آنلاین را از اینجا تماشا کنید .

 

6.Purdue OWL 

آزمایشگاه آنلاین نوشتن Purdue (OWL) راهنماها و منابع نوشتاری رایگان، یک وبلاگ گرامر را فراهم می کند، و برای پاسخ به سوالات نوشتاری خود، آموزگاران را ارائه می دهد. این به عنوان یک منبع عالی برای تمرین TOEFL است.

بهترین منابع رایگان TOEFL

بهترین منابع رایگان TOEFL | با یک انگلیسی زبان صحبت کنید

7.منابع ETS

خدمات تست آموزشی (ETS) دارای منابع ویژه ای برای TOEFL برای دانش آموزان است. چندتا را نام میبریم :

  • Quick Prep: یک ابزار تمرین با سوالات آزمون واقعی TOEFL iBT از آزمون های گذشته، از جمله رونوشت (و در برخی موارد، فایل های صوتی واقعی) از بخش های گوش دادن از آزمون.
  • نمونه سوالات : سوالات نمونه ای TOEFL تعاملی iBT برای کمک به استفاده از ساختار و قالب TOEFL.
  • گفتگوهای TOEFL: سمینارهای شخصی و وبینارهای آنلاین که نمایندگان ETS به دانش آموزان درباره امتحان، ثبت نام و آمادگی TOEFL آموزش می دهند.
  • TOEFL TV: فیلم های یوتیوب، توضیح فرمت TOEFL، راهنمایی برای تحصیل در TOEFL و ارائه اطلاعات در مورد تحصیل در خارج از کشور.
  • برنامه ریزی TOEFL: این راهنمای PDF توضیح می دهد که تدارکات استفاده از TOEFL است. آن را در مورد هر بخش جداگانه از آزمون صحبت می کند، به علاوه توضیحات TOEFL به ثمر رساند و نمره گزارش.

 

بیشتر بخوانید : IELTS در مقابل TOEFL: کدامیک را باید انتخاب کنیم ؟										

8. شبکه ی آموزشی

شبکه آموزشی نیویورک تایمز هر روز مطالب مربوط به آموزش و پرورش را نشر میدهد. مقالات استفاده از واژگان پیشرفته و ساختار جمله، و نمونه ای عالی از انواع نوشتن رسمی که شما در TOEFL روبرو می شوند. خواندن این مقالات نه تنها موجب تحریک روشنفکری می شود، بلکه تمرین عالی انگلیسی نیز ارائه می دهد.

 

9. بازی کلمات 

بازی کلمه دینامو چالش را به صورت خودآموز در مورد واژگان پایه (ابتدایی از طریق سطح دبیرستان) بازی کنید.

بهترین منابع رایگان TOEFL

بهترین منابع رایگان TOEFL | خودتون رو غرق در یادگیری انگلیسی اکادمیک کنید

 

10. آنلاین خواندن 

خواندن به زبان انگلیسی بهترین راه برای یادگیری واژگان جدید و آماده شدن برای خواندن بخش TOEFL است. بهبود درک خواندن شما نیاز به تمرین دارد، اما همه مطالب خواندنی برابر نیستند. خواندن نیویورک تایمز، نیویورکر، اقتصاددان و سایر نشریات قابل اعتماد در اینترنت، تمرین بهتر را نسبت به خواندن صفحات تصادفی توسط غریبه ها که ممکن است از دستور زبان کامل یا لغت پیشرفته استفاده نکنند، ارائه می دهد.

 

11.هنر و نامه های روزانه 

سایت aldaily.com، از کرونیکل تحصیلات عالی، فهرستی از مقالات یادداشت، مقالات، تفسیرها و کتابها در مورد انواع موضوعات است. این لیست ها به صورت روزانه به روز می شوند و مجموعه ای غنی از مواد آموزشی خواندنی را ارائه می دهند که می توانید مهارت های درک مطلب خواندن انگلیسی خود را تمرین کنید.

 

12.,وبلاگ تافل سایت Magoosh 

وبلاگ Magoosh TOEFL یک منبع رایگان عالی است. ما هر هفته آموزش های جدید و تاکتیک های آموزشی TOEFL را امتحان می کنیم و منابع زیادی در آینده در اختیار شما قرار می دهیم. در طول آمادگی TOEFL خود را بررسی کنید!

Source

از جمله خدمات تبریزویزا :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.