آزمون آیلتس

در این مقاله (بهترین منابع خودآموز آزمون IELTS) بر آن شدیم منابع مفید را برای آماده شدن برای امتحان آیلتس برای شما آماده کنیم که میتوانند بسیار مفید باشند ، نکته ی مهم این است که شما اول بایستی به یک سطح قابل قبول در زبان انگلیسی رسیده باشید و سپس برای اماده شدن برای آزمون IELTS آماده شوید .

بیشتر بخوانید : آزمون IELTS چیست ؟

در اینجا مقاله ای از خودآموز برای آزمون 2018 IELTS را برای شما آماده کرده ایم :

خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

بسیاری از دانشجویان من اغلب از بهترین منابع آیلتس برای آماده شدن برای آزمون درخواست می کنند. منابع بسیاری برای این آزمون وجود دارد که باعث میشود انتخاب بین آنها دشوار شود . حتی بدتر از همه، بسیاری از این ها توسط “کارشناسان” آیلتس نوشته شده است که واقعا درباره امتحان بسیار کم می دانند! به عنوان یک نتیجه، اطلاعات خیلی زیادی میتواند نادرست باشد. گاهی اوقات آنها کارهای آیلتس را نشان می دهند که شبیه به امتحان آیلتس واقعی هستند، اما یا خیلی آسان و یا خیلی دشوار است.

بیشتر بخوانید : IELTS در مقابل TOEFL: کدامیک را باید انتخاب کنیم ؟

بنابراین این هفته من فهرست خود را از بهترین و قابل اطمینان ترین منابع آیلتس به اشتراک می گذارم. این همان کتاب هایی است که من به دانش آموزان توصیه می کنم. امیدوارم لذت ببرید!

تمرین تست (Practice Tests)

بهترین مکان برای شروع تحصیل برای آیلتس مجموعه ای از کتاب های کمبریج IELTS است. این مقالات قدیمی توسط کمبریج منتشر شده است. از آنجا که کمبریج امتحان IELTS را طراحی می کند، شما می دانید که اطلاعات در این کتاب ها 100٪ دقیق است، وظایف امتحان شبیه به آنچه که در امتحان واقعی مشاهده می کنید.

این کتاب ها در مجموعه ای از کمبریج IELTS 1 تا کمبریج IELTS 11 است که در اواخر امسال (تاریخ انتشار مقاله 2016 است و کتاب ها تا 2018 منتشر شده اند) منتشر شد. هر کتاب شامل چهار آزمون کامل آیلتس آکادمیک است ، همراه با خواندن، گوش دادن، صحبت و نوشتن آزمون است . همچنین دو آزمون عمومی خواندن و نوشتن نیز وجود دارد.

یکی از بهترین بخش های این کتاب پاسخ به قسمت سوالات نوشتن است. در پشت کتاب پاسخ های نمونه ای برای هر کار نوشتن وجود دارد. بعضی از این ها پاسخ های بالا توسط یک امتحان به دست می آید . پاسخ های دیگر توسط آزمون گیرندگان IELTS نوشته شده است. این نمره باند و نظرات توسط امتحان را برای توضیح نمره می دهد.

شما می توانید این را در کتابخانه ها در اکثر کشورها خریداری کنید یا آنها را آنلاین سفارش دهید. من توصیه می کنم که با جدیدترین کتاب شروع کنید و راه خود را به عقب بردارید.و از آیلتس 1 تا 4 هم اجتناب کنید . تست از آن زمان به روز شده است. در حالی که برخی از موارد در این مفید است، موارد دیگر قدیمی هستند و متفاوت است با چیزی که در امتحان میبینید .

IELTS.org

یکی دیگر از مکان های خوب برای کسب اطلاعات دقیق در مورد امتحان IELTS.org است. این وب سایت تست رسمی IELTS است، بنابراین اطلاعات در اینجا 100٪ قابل اعتماد است.

اگر برای آمادگی برای آیلتس آماده هستید، صفحه مفید ترین نمونه سوالات آزمون این است. شما می توانید مقالات نمونه ای را از هر بخش امتحان ببینید.

بیشتر بخوانید : بهترین منابع رایگان TOEFL

واژگان (Vocabulary)

Vocabulary IELTS | خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

چیزی ک من تجربه کردم ، اغلب واژگان چیزی است که بزرگترین تفاوت بین نتیجه IELTS تا به حال (5.0 – 6.0) و نتیجه بالایی (6.5 و بالاتر) را ایجاد می کند. بهترین کتاب برای تقویت واژگان شما، واژگان برای IELTS است. این شامل واژگان سطح بالا سازمان یافته به بیش از 20 موضوع مشترک IELTS است. همه فعالیت های عملی IELTS مربوط به وظایف مرتبط است. این کتاب همچنین توسط کمبریج منتشر شده است (see a pattern)، بنابراین شما همه چیز مربوط به آزمون آیلتس را می دانید.

دستور زبان (Grammar)

خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

Grammar IELTS | خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

امتحان کنندگان IELTS به دنبال هر دو دستورالعمل پیچیده و دستور زبان دقیق هستند. گرامر برای آیلتس می تواند به شما در هر دو منطقه کمک کند. منتشر شده توسط کمبریج (who else)، طرح آن شبیه واژگان برای IELTS است و طیف گسترده ای از وظایف آیلتس را برای شما برای تمرین دستور زبان ارائه می دهد.

نوشتن (Writing)

خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

Writing skills | خودآموز برای آزمون 2018 IELTS

بهترین کتابی که برای نوشتن دیدم، بهبود مهارت های نوشتن IELTS است. این کتاب به شما به صورت گسترده در مورد انواع چارت سازمانی / نمودار برای نوشتن گام 1 و همچنین بسیاری از سؤالات متفاوتی برای Writing Task 2 به شما کمک می کند. این کتاب هر کار را مختل می کند تا به شما کمک کند آنها را دقیق تجزیه و تحلیل کنید و زبان مورد نیاز برای نوشتن را توسعه دهید به وضوح. همچنین دارای پاسخ نمونه برای بسیاری از وظایف است.

صحبت کردن (Speaking)

صحبت کردن یکی از مهارت هایی است که بسیار سخت است. به منظور بهتر شدن در صحبت کردن، باید صحبت کنید! این یک روش است که من واقعا توصیه می کنم که دانش آموزان یک کلاس یا تحصیل با یک معلم بگیرند. یادآوری پاسخهای احتمالی اتلاف وقت است. اگر هیچ چیز دیگری نیست، یک شریک مطالعه بگیرید و تمرین کنید با یکدیگر صحبت کنید! شما می توانید از وظایف گفتاری در کتاب های IELTS که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

آیا شما منابع خوبی برای آیلتس توصیه می کنید؟ پیشنهادات خود را در بخش نظرات زیر بنویسید!

 

SOURCE

از جمله خدمات تبریزویزا :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *