ارسال حواله به کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

منظور از خدمت پیکاپ ویزای کانادا چیست؟ با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارت ندارد،  دانشجویان و افرادی که قصد اقامت دائم در کانادا را دارند، جهت انجام مصاحبه و طی مراحل اداری، باید به یکی از مراکز وک (کارگزاری سفارت کانادا) واقع در تعدادی از کشورهای همسایه مثل ترکیه، ارمنستان، امارات سفر کنند. دریافت ویزا به سرعت پس از انجام مصاحبه و انگشت نگاری، انجام نپذیرفته و متقاضیان دریافت ویزا می بایست زمانی را برای انجام تاییدیه های امنیتی کانادا یا همان فرآیند Clearance در انتظار صدور ویزای خود باشند. پس از طی شدن مراحل لازم، اگر ویزای شما توسط کنسولگری کانادا تایید شود، یک ایمیل تایید درخواست برایتان ارسال می‌شود و ازشما جهت دریافت ویزا دعوت می نماید.
خوشبختانه سفارتخانه کانادا در بعضی از کشورها از جمله سفارت کانادا در امارات متحده عربی و ترکیه، این امکان را به وجود آورده است که متقاضی با دادن وکالت نامه به شخص ثالث و تحویل تمامی مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا مثل ایمیل تایید ویزای کانادا، کپی از صفحه اول و دوم پاسپورت و رسید تاییدیه پرداخت وقت سفارت، دریافت پاسپورت را به فرد دیگری واگذار نماید.
در این راستا “تبریز ویزا” به عنوان نماینده شما برای پیک آپ ویزای کانادا از امارات و ترکیه، آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید برای دریافت این نوع خدمات از طریق واتس اپ یا تماس تلفنی با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و جهت ثبت سفارش پیک آپ ویزای کانادا اقدام نمایید.

چرا پیکاپ ویزای کانادا را به فرد دیگری بسپارم؟‌

به دلیل اینکه در بیشتر موارد این کار کاملا منطقی‌ است. با توجه به هزینه های مراجعات متعدد و اتلاف وقت متقاضیان در کشور واسط، برای جلوگیری از این امر این امکان وجود دارد که از شرایط پیکاپ ویزا استفاده نمود. شما میتوانید با دادن وکالت به نمایندگان قانونی پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت کانادا ،دیگر نیازی به مراجعه مجدد به سفارت ندارید.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

برای پیکاپ ویزا از ترکیه، پاسپورت متقاضی پس از تحویل به دفتر تبریز ویزا، به سفارت کانادا در آنکارا ارسال می شود و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت لیبل خورده در ایران باز گردانده می شود تا به متقاضی تحویل داده شود. اگر چه برای این کار، نمی توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول، برای انجام فرآیند پیکاپ ویزا دو هفته الی سه هفته زمان لازم است.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات

برای اینکار، پاسپورت متقاضی پس از تحویل به دفتر تبریز ویزا، به سفارت کانادا در امارات ارسال می شود و پس از انجام کارهای اداری، پاسپورت لیبل خورده به ایران بازگردانده شده و به متقاضی تحویل داده می شود. قابل ذکر است، علی رغم سرعت بالا در ارسال و دریافت پیکاپ، فرآیندهای داخلی سفارت کانادا در امارات، زمان بیشتری طول می کشد. به همین دلیل، بر حسب تجربه، تبریز ویزا گزینه پیکاپ ویزا از ترکیه را به متقاضیان پیشنهاد می کند.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا چیست؟

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا کانادا عبارتند از :

ویزای مهاجرتی کانادا:
  • پاسپورت امضا شده
  • پرینت ایمیل سفارت
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
  • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
  • فرم وکالت
ویزای غیر مهاجرتی کانادا:
  • پرینت ایمیل سفارت
  • پاسپورت امضا شده
  • رسید انگشت نگاری VAC
  • فرم وکالت

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

به سادگی درخواست مشاوره دهید، تمام سوالات پاسخ داده میشوند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *