loading

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی WES

ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES

موسسه World Education Services یا همان WES یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین موسسات ارزیابی مدارک مهاجرتی، تحصیلی و کار در آمریکا و کاناداست. دانشجویان یا مهاجرین باید مدارک تحصیلی خود را برای پذیرش انجمن های مشاغل گوناگون و یا دانشگاه ها به موسسه WES ارسال کنند تا بر اساس سیستم های مرسوم آن کشور مدارک شما را ارزیابی و تایید کنند.

اما قبل از انتخاب اطمینان حاصل کنید که نتایج ارزشیابی WES برای دانشگاه یا موسسه ای که میخواهید مدارک را برای آنها ارسال کنید معتبر و قابل قبول باشد.

ارزیابی مدارک


دو نوع ارزشیابی در WES انجام می شود:

1- ارزیابی رسمی – اغلب به هدف کار و مهاجرت و یا تحصیلات متوسطه این نوع ارزشیابی درخواست می شود. (Document-by-Document)
2-ارزیابی واحد به واحد – اغلب جهت ارائه به دانشگاه و ادامه تحصیل این نوع ارزشیابی درخواست می شود. (Course-by-Course – with GPA & course-levels)

 

مراحل ارزیابی WES به این صورت است:

1- ارسال مدارک به WES
2- دریافت و انجام ارزیابی توسط WES
3- ثبت نتایج و مدارک شما توسط WES

 

wes چند روز پس از دریافت مدارک به صورت زیر ارسال می کند:

تایید اصل بودن مدرک
تغییر نمره از 20 نمره به 4 نمره
ارسال نتیجه به دانشگاه یا موسسه درخواستی

پس از دریافت مدارکتان، اگر مدارک شما تکمیل باشید حداکثر تا 7 روز کاری نتیجه آن را دریافت خواهید کرد. اگر عجله داشته باشید، مدارکتان را سریعتر دریافت کنید با پرداخت 100 دلار بیشتر از خدمات فوری استفاده میکنید و نتیجه را 3 روزه تحویل می گیرید اگر بخواهید یک روز نتیجه  را دریافت کنید باید 200 دلار اضافه پرداخت کنید.

مدارک ارسالی شما در این سازمان می ماند و شما می توانید هر بار که لازم است با پرداخت 30 دلار یک نسخه دیگر از نتیجه ارزیابی سفارش دهید. هزینه ارسال نتیجه از طریق پست به کانادا ک 25 دلار و به سایر کشورها 75 دلار است.

هیچ گاه اصل مدرک تحصیلی خود را برای ارزیابی WES ارسال نکنید مدارک شما پس فرستاده نمی شوند.

نحوه ی ثبت نام در WES

برای ثبت نام WES ابتدا با وارد کردن اطلاعات خود از سایت رسمی آن یعنی https://www.wes.org، یک پروفایل برای خود ایجاد کنید.

  • متقاضیان میتوانند از طریق سایت رسمی به نشانی https://www.wes.org نسبت به ایجاد اکانت و پر کردن مشخصات فردی و آکادمیک خود اقدام نمایند و سپس صرفا جهت پرداخت هزینه در قسمت داشبورت پس از ورود به سایت تبریز ویزا در قسمت آزمون های بین المللی و کلیک بر روی پرداخت هزینه WES اقدام به ثبت سفارش نموده و پس از واریز وجه و نهایی کردن آن منتظر تماس همکاران ما باشند.
  • اگر با نحوه ی ایجاد اکانت و ثبت نام در سایت wes آشنا نیستید نگران نباشید. تبریزویزا برای شما بصورت تخصصی این خدمت را انجام میدهد. برای سفارش ایجاد اکانت کافیست وارد پنل کاربریتان در سایت تبریز ویزا شده و سپس درزمان ثبت سفارش پرداخت هزینه wes با کلیک بر روی آیکون ایجاد اکانت توسط تبریز ویزا پس از بارگزاری مدارک درخواستی نسبت به نهایی کردن سفارشتان اقدام نمایید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند

شنبه تا چهارشنبه                                9 تا 21                                         به محض دریافت اطلاعات

پنجشنبه                                           9 تا 17                                        به محض دریافت اطلاعات

سایر زمان ها و روزهای تعطیل                                                                          طی 3 الی 4 ساعت

بعد از ساعت 22                                                                    با اعمال 2.5 + درصد قابل انجام میباشد