ثبت نام در گوته باکو

موسسه گوته آذربایجان

مرکزگوته باکو از فوریه 2009 به عنوان شریک موسسه فرهنگی دولتی گوته جمهوری فدرال آلمان به تدریس زبان آلمانی در باکو مشغول است. به شهروندان محلی این امکان داده می شود تا زبان و فرهنگ آلمانی را در سطح بالایی در مراکز یادگیری شریک موسسه گوته که در سراسر جهان روز به روز در حال افزایش است، بیاموزند.  علاوه بر کلاس های آموزش زبان، آزمون های گواهی گوته (A1، A2، B1، B2 و C1) در مرکز آموزش زبان آلمانی برگزار می شود. این گواهینامه ها در سطح بین المللی شناخته شده است و جوانانی که این گواهی ها را دریافت می کنند می توانند در کشورهای آلمانی زبان ادامه تحصیل دهند. جهت اطلاع شما اخذ گواهینامه گوته یکی از شرایط لازم برای کسانی است که قصد اخذ اقامت و اشتغال در آلمان را نیز دارند.اگر قصد ثبت نام در گوته باکو را دارید با ادامه این مطلب همراه باشید.

گوته باکو

اولین در قفقاز جنوبی

مرکزگوته باکو اولین شریک موسسه گوته در قفقاز جنوبی است و با موفقیت توسط موسسه گوته در سال های 2012، 2017، 2022 ممیزی شد. با این کار خود را به عنوان یک پروژه موفق نشان داد. مؤسسه گوته گرجستان، مرکز گوته در باکو و سفارت جمهوری فدرال آلمان در باکو به طور منظم نظرات سازنده ای را تبادل می کنند و در نتیجه چارچوب دوستانه مرکز آموزش زبان آلمانی را گسترش می دهند.

مرکز آموزش زبان آلمانی در نتیجه همکاری با موسسه گوته و همچنین با حمایت فراوان سفارت آلمان تاسیس شد و از فوریه 2009 به تدریس زبان آلمانی در سطح عالی مشغول شد. مرکز آموزش زبان آلمانی نه تنها به تجهیزات فنی مدرن مجهز است، بلکه با یک کتابخانه بزرگ غنی از کتاب های جدید و وسایل کمک آموزشی، بسیاری از مواد اضافی مورد استفاده در دروس، مجهز است.

مرکز آموزش زبان آلمانی متعلق به شبکه انستیتو بین المللی گوته است. مؤسسه گوته دارای 13 مؤسسه در آلمان، 136 مؤسسه گوته و مراکز گوته در 91 کشور در سراسر جهان است، علاوه بر این، اتاق‌های مطالعه مختلف، انجمن‌های فرهنگی گوته، مراکز آزمون و آموزش زبان نیز دارد. موسسه گوته دارای 50 سال تجربه در آموزش زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی، بهبود معلمان و توسعه روش های تدریس، برگزاری امتحانات و توسعه مواد آموزشی جدید است.

اهداف اصلی موسسه گوته باکو:

1

ترویج زبان آلمانی در سراسر جهان

2

حمایت از همکاری های بین المللی در زمینه های فرهنگی

3

ارائه اطلاعات در مورد زندگی فرهنگی و جامعه باز آلمان امروز

شرایط عمومی امتحان گوته سنتر آذربایجان

 • شرکت کنندگان در آزمون می توانند قبل از پایان امتحان آن را ترک کنند. در این مورد، هزینه آزمون مسترد نمی شود و شرکت کننده در آزمون مردود تلقی می شود.
 • استفاده از تلفن همراه، دوربین، میکروفون، ساعت هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی و وسایل کمکی در طول آزمون مجاز نمی باشد. در صورتی که موارد ذکر شده به صورت غیرقانونی وارد اتاق امتحان شود، آزمون دهنده از امتحان اخراج می شود.
 • برای شرکت کنندگان در آزمون با نیازهای ویژه، آزمون می تواند بر اساس درخواست کتبی سازماندهی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، در این مورد با همکاران ما ارتباط برقرار نمایید.
 • در صورت مفقود شدن سریتیفیکیت ، سرتیفیکیت می تواند با پرداخت هزینه ظرف مدت 10 سال پس از تاریخ امتحان ارائه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، شرکت کنندگان می توانند با ما تماس حاصل نمایند.
 • موسسه گوته گرجستان و آذربایجان می توانند داده های شخصی شرکت کنندگان در آزمون را به منظور اجرای قرارداد منعقد شده با شرکت کنندگان در آزمون و هم در چارچوب مجوزهای قانونی و همچنین به منظور انجام دادن، پردازش و استفاده کنند. حفاظت از داده های شخصی شما به عهده موسسه گوته می باشد.
 • ثبت نام در گوته باکو به صورت اینترنتی در تاریخ های از پیش اعلام شده انجام می شود. ثبت نام در آزمون ها بر اساس ترتیب ثبت نام و مکان های موجود می باشد. تصمیم نهایی برای شرکت در آزمون توسط سنتر باکو گرفته می شود، برای شرکت در تاریخ معینی از آزمون نمی توان ادعای حقوقی کرد.
 • شرکت مجدد در آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که بین دو تاریخ امتحان حداقل 4 (چهار) هفته فاصله باشد با صرف نظر از مرکزی که آخرین امتحان در آن برگزار شده باشد.
 • پرداخت کامل هزینه امتحان به حساب SLZ Baku به صورت آنلاین با کارت اعتباری در تاریخ های تعیین شده برای پرداخت انجام می شود.
 • اگر موسسه گوته امتحان را لغو کند، هزینه آزمون به طور کامل به شرکت کننده در آزمون مسترد می شود.
 • اگر متقاضی به دلیل بیماری در آزمون شرکت نکند، باید گواهی پزشکی را ظرف 3 روز کاری پس از تاریخ آزمون ارائه کند. در این صورت هزینه های اداری 50 منات از قیمت آزمون کسر می شود و مابقی مبلغ ظرف 30 روز تقویمی عودت داده می شود. این فقط برای امتحانات ماژول Goethe-Zertifikat A1، A2 و B1، B2، C1 اعمال می شود.
 • در صورتی که متقاضی آزمون سطوح Goethe-Zertifikat B1, B2, C1 را به صورت یک آزمون کامل سفارش داده باشد، اما در روز آزمون به دلیل بیماری یا هر دلیل دیگری نتواند در یک یا چند تایل شرکت کند، هزینه آزمون مسترد نمی شود و به تاریخ آزمون بعدی منتقل نمی شود.
 • امتناع از امتحان باید به صورت کتبی به سنتر باکو ارسال شود. امتناع از امتحان حداقل دو روز قبل از روز امتحان امکان پذیر است. در این صورت هزینه های اداری 50 منات از هزینه آزمون کسر می شود. بازپرداخت پس از مدت زمان مشخص شده دیگر امکان پذیر نیست.

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

به سادگی درخواست مشاوره دهید، تمام سوالات پاسخ داده میشوند!

آزمون GOETHEآزمون های بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *