korona pay یک سرویس انتقال پول آنلاین است که دفتر مرکزی این شرکت در لیماسول قبرس واقع شده است. این شرکت 18 سال است که در بازار نقل و انتقال پول حضور شایان دارد. سریعترین روش ارسال پول به هرنقطه از روسیه،آذربایجان، قبرس وکشورهای روسی و حوزه قفقاز  با سیستم جدید Zolotaya Korona توسط نمایندگی تبریز ویزا انجام میپذیرد.با ارسال پول به شخص در هر نقطه از روسیه،آذربایجان و کشورهای دیگر نیازی به حوالجات پیچیده بانکی نیست.با این سیستم از1 دلار تا 10.000 دلار با کارمزد حداقل بصورت آنی به نام شخص پول حواله کنید.این سرویس از سال 2003 در زمینه انتقال پول بدون حساب کاربری ایجاد شده و خدمات خود را در روسیه، کشورهای CIS و سایر کشورها ارائه می دهد. این سرویس در بیش از 50,000 دفتر در کشورهای زیر واقع شده است: جمهوری آذربایجان، بلاروس، بلژیک، بلغارستان، چین، قبرس، جمهوری چک، مصر، استونی، فرانسه، گرجستان، آلمان، انگلیس، یونان، ایرلند، ایتالیا، اردن، قزاقستان، کره، قرقیزستان، لتونی، لیتوانی، مقدونیه، مولداوی، مونته نگرو، نیجریه، رومانی، روسیه، صربستان، اسپانیا، سوئد، ترکیه، ازبکستان و ویتنام.

توجه داشته باشید

شرکت Zolotaya Korona شرکتی روسی بوده و به هیچ وجه در ایران دارای دفتر، نمایندگی و یا شعبه نمی باشد؛

و تبریز ویزا تمامی خدمات مربوط به ارسال و دریافت حوالجات ارزی Zolotaya Korona  را از دفتر خود در آنکارا  ثبت میکند؛ صرافی های محترم و یا شرکتهایی که در ایران نسبت به ارسال و دریافت حواله اقدام میکنند؛ همگی از طریق کشور ثالثی نسبت به این امر مبادرت میکنند.

ارسال حواله به نام با کروناپی
زالوتایا - بیشترین امنیت

بیشترین امنیت

وسترن یونیون - ارسال به تمام نقاط دنیا

ارسال به تمام نقاط دنیا

وسترن یونیون - تعرفه مناسب

تعرفه مناسب

ارسال حواله به نام شخص با (Zolotaya Korona) به خارج

شرکت خدمات پرداخت های ارزی تبریزویزا از طریق دفتر رسمی خود در کشور ترکیه اقدام به ارسال و دریافت زولوتایا کرونا مینماید. دیگر با این روش هیچ نیازی به داشتن حساب بانکی و عملیات پیچیده ی ارسال و یا دریافت حواله نیست.و شما هیچ گونه دلهره ای نسبت به بلوک شدن پولتان در بانک ها ندارید.

کارمزد حواله زولوتایا کرونا با توجه به میزان مبلغ و کشور متفاوت میباشد و کافیست در فرم ثبت سفارش میزان مبلغ را وارد نمایید تا کارمزد توسط سیستم محاسبه گردد, توجه نمایید مبلغ کارمزد به صورت مازاد بر مبلغ حواله اضافه میگردد و مبلغ حواله دقیقا براساس میزان ارسالی دریافت خواهد شد .

زالوتایا کرونا

دریافت حواله زولوتایا کرونا (Zolotaya Korona) از خارج

شاید یکی از مشتریان  یا آشنایان شما بخواهد از خارج کشور مبلغی را برای شما ارسال کند. در این صورت شما می توانید پس از ثبت نام با ثبت درخواست خود در سایت ( بصورت ثبت تیکت در بخش نقد کردن درآمد ارزی )، اطلاعات مربوط به دریافت کننده حواله را از ما گرفته و به مشتری یا آشنایتان ارائه دهید. پس از انجام حواله با ارائه کد 10 رقمی به ما در کمتر از 24 ساعت معادل ریالی آن به حساب شما واریز خواهد شد.

کارمزد ما کمترین کارمزد بازار بوده و در قسمت تیکت برای شما مبلغ خرید و کارمزد ارائه خواهد شد و دلار آن به نرخ خرید اسکناس تسویه می شود.

بیشتر بخوانید: حواله وسترن یونیون

نحوه نقدکردن درآمد های ارزی شما با  (Zolotaya Korona) خیلی ساده ست:

1

در بخش تیکت قسمت نقد کردن درآمد ارزی یک درخواست مینویسید

2

مبلغ رو که قراره برای ما ارسال بشه رو با اسم کشور فرستنده رو ذکر میکنین

3

همکاران ما پس از دریافت درخواست شما، فاکتور خرید ارز همراه با کارمزد واطلاعات دریافت کننده رو براتون پیوست میکنن

4

پس از آنکه شخص فرستده زالوتایا کرونایا را به ما ارسال کرد یک کد رمز را در اختیار شما قرار میدهد که آنرا درادامه تیکت به واحد پشتیبانی ارسال مینمایید.

5

ما پس از دریافت وجه در کمتر از 12 ساعت معادل ریالی آن به حساب شما واریز خواهیم کرد.

6

انجام شد!

نحوه ارسال زولوتایا کرونا (Zolotaya Korona) خیلی ساده است :

1

مبلغ مورد نظرتان را در فرم مشخص میکنید

2

نام و نام خانوادگی شخص دریافت کننده وجه “دقیقا عین پاسپورتش ” رو تو فرم مینویسین { به انگلیسی }

3

پس ازتکمیل فرم ،فاکتوربرای استعلام به واحد مالی ارسال میشه.

4

فاکتور پرداخت ریالی شما، توسط واحد مالی جهت پرداخت در پنل شما ارسال میشه.

5

پس از آن ما به شما یک کد رمز میدهیم که شما باید این کد رمز را در اختیار دریافت کننده پول قرار دهید.

6

دریافت کننده پول با همراه داشتن کارت شناسایی به یکی از شعب زولوتایا کرونا مراجعه میکنه و پول رو نقدا دریافت میکنه

7

انجام شد!

هیچ راه سریعتر و آسانتر از زولوتایا کرونا برای ارسال پول به هرنقطه از روسیه،آذربایجان وکشورهای روسی وجود ندارد. هم اکنون از طریق تبریز ویزا درخواست حواله زولوتایا کرونا کنید!!

سوالات متداول زالوتایا کرونا (Zolotaya Korona)

مدت زمان انجام سفارش زالوتایا کرونا توسط تبریزویزا چقدره ؟

در ایام هفته تمامی سفارشات حواله ای ارسال و دریافت که قبل از ساعت ۳ بعد از ظهر ثبت شده باشد در همان روز تا ۱۱ شب انجام و اسکن آن برای شما ارسال میشه. پس از آن شما باید کد MTCN را که یک کد 10 رقمی بوده و به سفارش شما توسط تبریزویزا پیوست گردیده رو به گیرنده بدهید تا وی با ارائه این کد و کارت شناسایی از طریق مراجعه به یکی از شعبه های اکسپرس مانی مبلغ حواله شده را دریافت کند.

سقف انتقال وجه از طریق زالوتایا کرونا چه مقدار است؟

سقف قابل انتقال از طریق اکسپرس مانی در هربار 6000 $  می باشد.

شخص دریافت کننده پول چطوری میتونه مبلغ ارسالی از زالوتایا کرونا رو دریافت کنه ؟

تبریز ویزا بعد از انجام حواله اکسپرس مانی برای شما یه کد ده 10 رقمی همراه رسید پرداخت اکسپرس مانی تو قسمت سفارشتون پیوست میکنه که اگه اطلاعات اون رو در اختیار شخص گیرنده قرار بدین قادر خواهد بود تا مبلغ مورد نظر رو از تمامی نمایندگان اکسپرس مانی دراون کشور دریافت کنه

چگونه میشه نزدیک ترین شعبه زالوتایا کرونا را یافت ؟

در google map میتوانید با فعال کردن لوکیشن خود و جست و جوی xpress money near me نزدیک ترین آژانس و نمایندگی اکسپرس مانی را بیابید.

سوالات متداول

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند!