ثبت سفارش پرداخت اینترنتی پی پال


شما می‌توانید با استفاده از اکانت پی پال، پرداخت های ارزی خود از جمله: خرید کالا، خرید لایسنس نرم افزار، پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس‌ها و چاپ مقاله در ژورنال‌های بین المللی، پرداخت حق عضویت در انجمن‌ها و موسسات خارجی، ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی و حتی ارسال پول برای اقوام و دوستان را با سرعت و امنیت به انجام رسانید.
شما می‌توانید از طریق ورود به حساب کاربری خود و ثبت سفارش‌ پرداخت با پی پال (PayPal) ،سفارش پرداخت اینترنتی پی پال خود را ثبت کنید. پیش از ثبت سفارش ابتدا در وب سایت مربوطه به صفحه پرداخت با پی پال برسید تا اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات مورد نیاز در سایت مورد نظر ثبت شده است و این که پرداخت با PayPal قابل انجام است. پس از آن با تکمیل فرم، ما را نیز به گونه‌ای راهنمایی می‌کنید که به صفحه پرداخت با پی پال برسیم. در نتیجه ما بعد از این که به آن صفحه برسیم، می‌توانیم پرداخت را انجام دهیم و تصویر رسید را برای شما پیوست مینماییم.

paypal

بیشترین امنیت

مطمین

پرداخت بدون محدودیت

کارمزد

تعرفه مناسب

کسب آگاهی از روش خرید با پی پال در سایت مورد نظر


رسیدن به درگاه پرداخت آنلاین پی‌پال در وب سایت‌های خارجی


در این حالت شما در وب سایت مورد نظر به صفحه‌ای می‌رسید که در آن می‌توانید پی‌ پال را به عنوان یکی از چند روش پرداختی که وب سایت در اختیار شما قرار می‌دهد، انتخاب کنید.
در این حالات لازم است جهت ثبت سفارش لینک (آدرس URL) صفحه مربوطه را همراه با دستورالعمل رسیدن به صفحه درگاه پی پال را برای ما ارسال نمایید.در صورتی که امکان باز کردن حساب کاربری (Account) در وب سایت مربوطه وجود دارد، حتماً قبل از ثبت سفارش، این کار را انجام دهید و در سایت مربوطه ایجاد نام کاربری (Username) و گذرواژه (Password) نمایید و آن را برای ما در بخش ثبت سفارش با پی پال ارسال کنید. در نظر داشته باشید برای خرید کالا‌هایی که مقصد ارسال آن به ایران است به هیچ عنوان امکان استفاده از روش پرداخت پی پال وجود ندارد.


خدمات تبریز ویزا  :  خرید از سایتهای خارجی | تحویل در ایران


بیشتر بدانید : مزایای استفاده از پی پال 

بیشتر بدانید :  نحوه ی پرداخت از طریق پی پال 


 

تکمیل فرم درخواست سفارش


حال می‌توانید فرم درخواست سفارش پرداخت اینترنتی پی پال و پرداخت‌هایی که به صورت Send Money را که در ادامه آمده است پر نمایید تا سفارش پرداخت شما ثبت شود. لازم به ذکر می‌باشد که این پرداخت‌ها ظرف حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شوند.

به دلیل تحریم‌های پی پل بر علیه ایران امکان وجود آدرس یا شماره تلفن ایران یا هر گونه اطلاعات مربوط به ایران مثل نام شهر‌ها در هنگام پرداخت پی پل وجود ندارد. از این رو لطفاً پیش از ثبت سفارش این موارد را از پرداخت مربوطه حذف نمایید.

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند!