loading

حواله بانکی به ترکیه

ارسال حواله ارزی (لیر ، دلار ، یورو ) به بانک های ترکیه


کشور ترکیه به واسطه همسایگی با ایران، سهولت رفت و آمد وبه دلیل عدم نیاز به درخواست روادید، یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای تجارت، تحصیل و زندگی بوده است.این  حضور گسترده‌ی ایرانیان درترکیه باعث می‌شود تا افراد به خاطر موقعیت‌های مختلفی بخواهند مبالغی را با استفاده از امکانات حواله بانکی به حساب‌هایی با مقصد ترکیه واریز کنند. 

با توجه به محدودیت های سیستم بانکی ایران وعدم اتصال آن به سامانه ارسال حواله سویفت ،حواله ی ارزی  به حساب های بانکی کشور ترکیه توسط بانکها و حسابهای ایرانی امکان پذیر نمیباشد. 

شرکت تبریزویزا  با داشتن حساب های ارزی و معتبر بیزینسی با هدف ارائه راه حل های مشکلات ارزی توانسته مشکلات بسیاری ازدانشجویان و عموم مردم را با حداقل کارمزد از این طریق حل نماید. در این راستا ارسال حواله ارزی به تمامی بانک های ترکیه توسط تبریز ویزا از طریق دفترمرکزی این شرکت در تبریز و آنکارا انجام میشود.حواله های شخصی ، شرکتی ، دانشگاهی و دولتی با ارزهای دلار ، یورو و لیر به کلیه بانک های ترکیه ای به صورت آنلاین و واریز از داخل بانک به صورت نقدی قابل انجام میباشد .

حواله بانکی

انجام سریع ، تخصصی بدون محدودیت حواله

ضمانت

ضمانت انجام دقیق حواله

بانک ها

پشتیبانی تمامی بانک ها

نکاتی که باید قبل از انجام ارسال سفارش حواله ارزی به ترکیه بدانید :


توجه داشته باشید مدت زمان انجام ارسال حواله ارزی به بانک های ترکیه  بین 3 الی 6 ساعت کاری میباشد و در تمامی ساعات شما عزیزان میتوانید از طریق پنل کاربریتان به ثبت سفارش حواله بانکی لیر اقدام نمایید.

  • در نظر داشته باشید حوالجات در کشور ترکیه در روزهای تعطیل رسمی و همچنین روز های شنبه و یکشنبه ( Cumartesi , Pazar)  از طرف سیستم بانکی انجام نمی پذیرد . و در صورت واریز فقط فاکتور (دکونت ) محضر شما ارائه میگردد و مبلغ در روز دوشنبه و یا اولین روز کاری بعد در حساب قابل برداشت یا رویت است.

 

  • در زمان پر کردن فرم مخصوص ارسال حواله ارزی به بانک های ترکیه حتما اطلاعات حساب مقصد که در زیر ذکر گردیده پر شود:

 

  • نام صاحب حساب  Account Holder Name
  • شماره ایبان حساب  IBAN NUMBER
  • سویفت کد Swift Code
  • نام بانک Bank Name
  • کد شعبه (اختیاری )

 

بانک‌های کشور ترکیه به سیستم‌ بانکی بین‌المللی متصل هستند و همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد. همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال پول به ترکیه و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.

 

نکته‌ی قابل توجه و تمایز ما در ارا‌ئه‌ی خدمات حواله سوئیفت، صدور حواله بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما است.

ما در تبریز ویزا حواله‌هایی با مبالغ کم حتی 100 لیر را هم به نقاط مختلف ترکیه من جمله برای دانشگاه ها و دانشجویان ارسال می‌کنیم.

 

مجموعه‌ ی تبریز ویزا با امکاناتی که دارد، حواله‌های ارزی شما به مقصد ترکیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا صادر می‌کند و این امر با در نظر گرفتن کم‌ترین هزینه‌ی کارمزد برای مشتریان گرامی صورت می‌گیرد.


خدمات بیشتر در تبریز ویزا :  ارسال حواله ارزی به بانک های ترکیه

خدمات بیشتر در تبریز ویزا :  تحویل ارز بصورت دستی


 

 بانکهای زیر بخشی از بانک های ترکیه میباشند


halk bank

Halk Bank

garantibank

Garanti Bank

ishbank

Iş Bank

ziraatbank tabrizvisa.ir

Ziraat Bankası