آزمون آیلتس 


آزمون آیلتس 

سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی آیلتس International English Language Testing System یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که برای سخنرانان خارجی که مایل به تحصیل، کار و زندگی در یک محیط انگلیسی زبان هستند، طراحی شده است. 

IELTS که در سال 1989 تاسیس شد، تبدیل به محبوب ترین گواهی نامه زبان انگلیسی در سطح جهانی شده است. در حال حاضر حدود 100،000 مکان تست در بیش از 180 کشور وجود دارد که هر سال بیش از دو میلیون آزمون انجام می شود. بیش از 9000 سازمان در سراسر جهان این گواهی را به عنوان مدرک تحصیلی در زبان انگلیسی پذیرفته اند.

آیلتس به طور مشترک متعلق به شورای بریتانیا، IDP: IELTS استرالیا و ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج است. تیم های بین المللی نویسندگان به مواد آزمون آیلتس کمک می کنند. 

آزمون آیلتس
Ales
Ales
USMLE
USMLE
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
آزمون TOMER
آزمون TOMER
آزمون ACT
آزمون ACT
YDS ترکیه
YDS ترکیه
ثبت نام GRE
ثبت نام GRE
یوک دیل
یوک دیل
YÖS دانشگاه های ترکیه
YÖS دانشگاه های ترکیه
TOEFL
TOEFL
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون YÖS ترکیه
آزمون TUS
آزمون TUS
IMAT
IMAT

انواع آزمون IELTS 


دو نسخه آزمون، IELTS Academic و IELTS General Training وجود دارد. هر دو آزمون به طور دقیق درجه بندی می شوند.

گوش دادن و صحبت کردن برای هر دو آزمون یکسان است، اما بسته به آزمون موضوع مربوط به خواندن و نوشتن متفاوت است.

  • آیلتس آکادمیک برای افرادی که مایل به شرکت در برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات عالی تحصیلی هستند که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، در نظر گرفته شده است. شما به یک نمونۀ آزمایشگاه Academic نیاز خواهید داشت تا ثبت نام برای یک دوره کارشناسی یا فارغ التحصیلی که در آن تدریس به زبان انگلیسی باشد. شما همچنین می توانید این نسخه از آیلتس را در یک محیط حرفه ای در یک کشور انگلیسی زبان ثبت کنید. بنابراین، اگر شما قصد پیوستن به انجمن های حرفه ای در رشته هایی مانند پزشکی، پرستاری، قانون یا مهندسی دارید، ممکن است لازم باشد که امتحان آیلتس را منتقل کنید.
  • آموزش عمومی IELTS انتخاب خوبی است اگر شما می خواهید به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید. نمره IELTS اغلب توسط مقامات دولتی کشورهای انگلیسی زبان، از جمله ایالات متحده، استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان مورد نیاز است. این کشورها گواهینامه عمومی را به عنوان مدرک مهارت های زبان در بخش مهاجرت و تحصیلات متقاضی تحصیل می پذیرند.نمره کسب شده برای مدت دو سال اعتبار دارد. مدت زمان آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه است که در آن برای گوش دادن، خواندن، نوشتن، صحبت کردن و 40، 60، 60 و 10-14 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

آیلتس توسط دانشگاه ها و کارفرمایان در بسیاری از کشورها، از جمله استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان و ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناخته شده است. همچنین توسط سازمان های حرفه ای، مقامات مهاجرت و سایر سازمان های دولتی به رسمیت شناخته شده است.

آزمون دهندگان  باید بیش از 16 سال سن داشته باشند تا بتوانند برای امتحان IELTS  شرکت کنند .

نکاتی که باید برای ثبت نام آزمون آیلتس بدانید:‌


  • نمره کسب شده شما در این آزمون تنها 2 سال اعتبار دارد و بعد از 2 سال باید مجددا امتحان دهید.
  • در نظر داشته باشید که آزمونی که موسسه ات آموزی پس ازپایان دوره ی آموزشی از شما میگیرند صرفا یک آزمون کلاسی بوده و هیچ گونه اعتبار آکادمیکی ندارد.
  • دلیل اینکه اعتبار مدرک آیلتس دو سال است این است که سازمان های برگزار کننده این آزمون British Council , IDP Australia , Cambridge university معتقدند که بعد از این دو سال ممکن است شخص دچار فراموشی شود و از آنجا که ماهیت زبان فرار است نیاز به اثبات سطح زبان آموز وجود دارد.

سطح و نمرات


سطح شما نمره ای بین 1 الی 9 است . نمره های نیمه مانند 6.5 هم ممکن است. دانشگاه ها اغلب نیاز به نمره IELTS 6 یا 7 دارند. همچنین ممکن است حداقل نمره در هر یک از 4 بخش تقاضا کنند.
لطفا برای دیدن توضیحات در مورد نمرات گروه آیلتس اینجا را کلیک کنید. شما می توانید از ماشین حساب نمره باند IELTS در این سایت برای تبدیل خواندن و گوش دادن نمرات خام خود استفاده کنید.

برای دیدن مقایسه نمرات IELTS با امتحانات دیگر اینجا کلیک کنید.

برای دیدن نمرات امتحان IELTS و مقالات آیلتس اینجا را کلیک کنید.

 

هزینه ثبت نام آزمون آیلتس


هزینه ها توسط مراکز آزمایشگاه تعیین می شوند و از کشور به کشور متفاوت است. ولی معمولا هزینه این دوره 200 دلار امریکا می باشد. این هزینه باید به صورت پرداخت آنلاین توسط کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card ویا حساب Pay Pal انجام شود. شما می توانید بدون نیاز به ویزا کارت و بدون نیاز به ووچر، ثبت نام امتحان آیلتس IELTS خود را به تبریزویزا بسپارید.

نحوه ی ثبت نام در آزمون IELTS

  • متقاضیان شرکت در آزمون  IELTS  میتوانند از طریق نشانی www.ieltsidpindia.com  هزینه و مکان آزمون را مشاهده فرمایند. و نسبت به ایجاد اکانت و پر کردن مشخصات فردی و آکادمیک خود اقدام نمایند و سپس صرفا جهت پرداخت هزینه آزمون IELTS  در قسمت داشبورت سایت تبریزویزا  پس از ورود به سایت تبریز ویزا در قسمت پرداخت هزینه آزمون اقدام به ثبت سفارش نموده و پس از واریز وجه و نهایی کردن آن منتظر تماس همکاران ما باشند.

 

  • اگر نحوه ی ایجاد اکانت و ثبت نام در سایت  دانشگاه مد نظرتان را بلد نیستید نگران نباشید.تبریزویزا برای شما بصورت تخصصی این خدمت را انجام میدهد.برای ثبت سفارش ایجاد اکانت کافیست وارد پنل کاربریتان در سایت تبریز ویزا شده و سپس در قسمت ایجاد اکانت پس از بارگزاری مدارک درخواستی نسبت به سفارش ایجاد اکانت برای آزمون اقدام نمایید.

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند!