حواله ارزی به بانک های ترکیه

کشور ترکیه به واسطه همسایگی با ایران، سهولت رفت و آمد و به دلیل عدم نیاز به درخواست روادید، یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای تجارت، تحصیل و زندگی بوده است. این  حضور گسترده‌ی ایرانیان در ترکیه باعث می‌شود تا افراد بخواهند به خاطرموقعیت‌های مختلفی به بانک های ترکیه حواله ارزی انجام دهند.

با توجه به محدودیت های سیستم بانکی ایران وعدم اتصال آن به سامانه ارسال حواله سویفت، حواله  به حساب های بانکی کشور ترکیه توسط بانک ها و حسابهای ایرانی امکان پذیر نمیباشد. 

شرکت تبریزویزا  با داشتن حساب های ارزی و معتبر بیزینسی با هدف ارائه راه حل های مشکلات ارزی توانسته مشکلات بسیاری از دانشجویان و عموم مردم را با حداقل کارمزد از این طریق حل نماید. در این راستا ارسال حواله ارزی به تمامی بانک های ترکیه توسط تبریز ویزا از طریق دفتر مرکزی این شرکت در تبریز و آنکارا انجام میشود. حواله های شخصی، شرکتی، دانشگاهی و دولتی با ارزهای دلار، یورو و لیر به کلیه بانک های ترکیه  به صورت آنلاین و واریز از داخل بانک به صورت نقدی قابل انجام میباشد .

انجام سریع حواله

سریع، تخصصی و بدون محدودیت

حواله به ترکیه - ضمانت حواله دقیق

ضمانت انجام دقیق حواله

حواله ترکیه - بانک

پشتیبانی تمامی بانک ها


نکاتی که باید قبل از انجام ارسال سفارش حواله ارزی به ترکیه بدانید :


توجه داشته باشید مدت زمان انجام ارسال حواله ارزی به بانک های ترکیه  بین 3 الی 6 ساعت کاری میباشد و در تمامی ساعات شما عزیزان میتوانید از طریق پنل کاربریتان به ثبت سفارش حواله بانکی اقدام نمایید.

  • در نظر داشته باشید حوالجات در کشور ترکیه در روزهای تعطیل رسمی و همچنین روز های شنبه و یکشنبه (Cumartesi , Pazar) از طرف سیستم بانکی انجام نمی پذیرد و در صورت واریز فقط فاکتور (دکونت) محضر شما ارائه میگردد و مبلغ در روز دوشنبه و یا اولین روز کاری بعد در حساب قابل برداشت یا رویت است.
  • در زمان پر کردن فرم مخصوص ارسال حواله ارزی به بانک های ترکیه حتما اطلاعات حساب مقصد که در زیر ذکر گردیده پر شود:
  • نام صاحب حساب Account Holder Name
  • شماره ایبان حساب IBAN NUMBER
  • سویفت کد Swift Code
  • نام بانک Bank Name
  • کد شعبه (اختیاری)

 

بانک‌های کشور ترکیه به سیستم‌ بانکی بین‌المللی متصل هستند و همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد. همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال پول به ترکیه و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.

نکته‌ی قابل توجه و تمایز ما در ارا‌ئه‌ی خدمات حواله سوئیفت، صدور حواله بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما است.تبریز ویزا حواله‌هایی باکمترین مبلغ حتی 100 لیر را هم به نقاط مختلف ترکیه من جمله برای دانشگاه ها و دانشجویان ارسال می‌کند.

مجموعه‌ تبریز ویزا با امکاناتی که دارد، حواله‌های ارزی شما به مقصد ترکیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا صادر می‌کند و این امر با در نظر گرفتن کم‌ترین هزینه‌ی کارمزد برای مشتریان گرامی صورت می‌گیرد.

برخی از بانک های ترکیه 


حواله به تکیه بانک زراعت
حواله به تکیه بانک زراعت
حواله به ترکیه بانک یاپی کردی
حواله به ترکیه بانک یاپی کردی
حواله به ترکیه واکیف بانک
حواله به ترکیه واکیف بانک
حواله به ترکیه
حواله به ترکیه
آک بانک
آک بانک

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

به سادگی درخواست مشاوره دهید، تمام سوالات پاسخ داده میشوند!