بلیط پروازهای داخلی ترکیه

خرید بلیط پروازهای داخلی ترکیه


ترکیه مقصد بسیاری از ایرانیان در طول سال بوده و همانطور که می دانید قیمت بلیط پروازهای داخلی ترکیه ،بسیار ارزان تر از پرواز های بین المللی از ایران به ترکیه میباشند از این رو،بیشتر ایرانیان برای سفری اقتصادی تر به شهرهایی همچون استانبول ، آنکارا، ازمیر، آنتالیا، آنالیا و… از طریق فرودگاه های داخلی ترکیه مثل وان،ایغدیر،آغری،ارزروم که نزدیک به مرزایران و ترکیه میباشند، استفاده میکنند.

از آنجایی که رزرو بلیط هوایی ترکیه منوط به داشتن کارت های اعتباری از بانک های ترکیه میباشد ،مجموعه ی تبریز ویزا شرایط استثنایی با کمترین حاشیه ی سود را برای ایرانیان عزیز فراهم نموده.بدین صورت که برای خرید بلیط ارزان هواپیمای داخلی ترکیه میتوانید به سایتهای فروش بلیط هواپیمایی ترکیه همچون سایتهای  enuygun.com ، ucuzabilet.com ویا حتی سایت های خود شرکت های هواپیمایی ترکیه مانند ترکیش ایرلاین ،  پگاسوز ایرلاین ، سان اکسپرس و … مراجعه نمایید و هر نوع پروازی را که میخواهید برای ما از طریق لینک زیر و ورود به پنل کاربری تان سفارش دهید.
مجموعه ی تبریز ویزا پس از دریافت سفارش شما ، طی 1ساعت کاری اقدام به رزرو بلیط شما خواهد نمود و بلیط شما را در پنل کاربری تان آپلود خواهد نمود.

بلیط هواپیما ترکیه

مسافران ایرانی که زیاد به سفرهای خارجی میروند با وب سایت های صدور آنلاین بلیط مسافرتی آشنا هستند و از معضلاتی مانند تحریم اقتصادی و یا عدم داشتن کارت های اعتباری مانند ویزاکارت و مسترکارت اطلاع دارند که ایرانی ها نمیتوانند از چنین خدماتی استفاده کنند.

شما می توانید سفارش رزرو پرواز خود ،شامل اطلاعات فردی و شماره پاسپورت، تاریخ  رفت و برگشت، تعداد و مسیر پرواز را همراه با لینک خرید پس از ثبت نام در سایت تبریز ویزا و از طریق ثبت سفارش رزرواسیون پروازهای ترکیه نسبت به پر کردن فرم مخصوص اقدام نمایید تا بلیط دلخواه شما را در کمترین زمان ممکن خریداری کنیم.

تبریز ویزا تنها شرکت رسمی ارائه دهنده خدمات پرداخت های ارزی با مستر کارت | ویزا کارت| پی پال  و همچنین خدمات بیمه مسافرتی در شمالغرب کشور درتبریز میباشد.

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند!