تحویل دستی ارز درخارج از ایران


تحویل دستی ارز درخارج از ایران

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد یکی از اقوام یا دوستانتان و یا فرزندتان در خارج از ایران باشند و شما قصد ارسال پول به آنها را داشته باشید اما آنها دارای حساب بانکی نیستند و یا فرصت زیادی برای انتظار عملیات بانکی را ندارید.

شرکت تبریز ویزا با داشتن سابقه ی چندین ساله در امر تحویل دستی ارز درخارج از ایران وحوالجات ارزی بصورت کاملا حرفه ای و در اسرع وقت تا کنون مفتخر به ارائه ی خدمات به بیش از 1500 دانشجو در اقصا نقاط جهان و بیش از 2500 هم وطن ایرانی بوده است.

اگر قصد تحویل دستی ارز درخارج از ایران و یا دریافت سریع ارز از خارج از کشور را دارید، اما از نحوه انتقال پول برای شخصی که حساب ارزی ندارد مطلع نیستید یا از رسیدن وجه نقد به گیرنده خود واهمه دارید و یا زمان کافی برای طی مراحل و قوانین دست و پاگیرعملیات بانکی بصورت حواله ندارید میتوانید با پر کردن فرم ثبت سفارش از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش تحویل ارز برای عزیزانتان را داشته باشد. برای بهرمندی از خدمات تبریز ویزا اینجا کلیک نمایید.

تحویل دستی ارز درخارج از ایران
بر اساس تحریم های اعمال شده علیه ایران، بانک های آمریکایی و اروپایی موظفند هرگونه تقاضایی برای انجام مبادلات مالی با طرف های ایرانی تحت تحریم را رد کنند
در چنین شرایطی نه تنها امکان افتتاح حساب بانکی در بسیاری از بانک های این کشورها وجود ندارد بلکه در برخی از بانک ها پس از وضع تحریم های تازه،  بسیاری از حساب های بانکی یا مبالغ واریز شده مسدود شده و به جای جلوگیری از انتقال وجوه و  بازگرداندن آنها، اقدام به ضبط این وجوه می کنند.
بدین ترتیب، ارسال حواله ارزی، دریافت آن و دیگر نقل و انتقالات مالی بین المللی، برای بسیاری از شهروندان ایرانی که قصد سفر، تحصیل، تجارت یا اقامت در کشورهای مختلف جهان را دارند به عنوان یک نیاز اولیه ،با مشکلات و محدودیت هایی مواجه خواهد بود.صرافی ها یا شرکتهای مالی ذیصلاح در ایران برای ارسال یا دریافت ارز در اقصی نقاط دنیا ، به ناچار از طریق بانک ثالثی در کشور دیگر گشایش اعتبار می کنند.

هزینه ی ارسال را به حداقل برسانید


با توجه به اینکه هر3 بانک دخیل در ارسال حواله جداگانه کارمزد دریافت می کنند، و درعین حال واحد ارز 2 تا 3 مرتبه تبدیل می شود، اولین پیامد چنین فرایندی،بالا رفتن هزینه و صرف زمان طولانی تر برای آن است.به این ترتیب، ضمن پذیرفتن درصدی از ریسک ها و مشکلات احتمالی ناشی از قوانین بانک ها و دیگر سازمان های نظارت بر داراییهای خارجی، بخش بزرگی از انرژی مفید بجای جریان یافتن در روند تولید وتجارت و تحصیل، به مصرف دوباره کاری، و فرسایش زمانی می رسد.

شرکت پرداخت های ارزی تبریز ویزا، با زدن پل بر محدودیت های موجود و تکمیل و گسترش شبکه حساب های ارزی و نمایندگان بین المللی خود در کشورهای کانادا، سوئد، عراق، امارات، ترکیه ،اکراین،روسیه،آمریکا،انگلیس،آلمان امکان کوتاه نمودن زمان و مراحل تبادلات ارزی را برای شما فراهم نموده است.

این مزیت برای احترام به انتخاب ها و انتظارات شما و در راستای خدمت رسانی سریع به بازرگانان، صاحبان صنایع، دانشجویان و … به وجود آمده، که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، برخلاف عملیات بین بانکی پیامدها و ریسک هایی از قبیل بلوکه، ضبط و مسدود شدن وجه حواله یا تاخیر در فرستادن پول مورد نظر را نخواهد داشت سابقه چندین ساله ی  فعالیت تبریز در امر تبادلات مالی و ارزی این روش تا 99 درصد قابل اطمینان کرده است.

 


 

در حال حاضر امکان تحویل ارزهای دلار و یورو در کانادا ،یورو نقدی در تمامی شهرهای آلمان ،پوند در انگلستان ،دلار و دینار در عراق، لیر،دلار،یورو دراکثرشهرهای ترکیه ، دلار و روبل در روسیه ، دلار در اکراین ، دلار در استرالیا و دیگر نقاط جهان فراهم است 

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند!