بیانات رهبر فرزانه انقلاب (امام خامنه ای) در دیدار کارآفرینان

میخواهند یک ملت رابه زانو در بیاورند؛ میخواهند انقلاب را زمین بزنند. یکی از کارهای مهم همین تحریم اقتصادی است. میگویند ما طرفمان ملت ایران نیست! دروغ میگویند؛ اصلًا طرف، ملت ایران است. تحریم برای این است که ملت ایران به ستوه بیاید، بگوید آقا ما به خاطر دولت جمهوری اسلامی داریم زیر فشار تحریم قرار میگیریم. ما باید یک اقتصاد مقاومتیِ واقعی در کشور به وجود بیاوریم.امروز کارآفرینی معنایش این است. دوستان درست گفتند که ما تحریمها را دور میزنیم؛ بنده هم یقین دارم. ملت ایران و مسئولین کشور تحریمها را دور میزنند، تحریم‏ کنندگان را ناکام میکنند؛ مثل موارد دیگری که در سالهای گذشته در زمینه‏ های سیاسی بود که یک اشتباهی کردند، یک حرکتی انجام دادند، بعد خودشان مجبور شدند برگردند، یکی یکی عذرخواهی کنند. چند مورد یادتان هست لابد دیگر. حالا جوانها نمیدانند. در این ده بیست سال اخیر، از این کارها چند بار انجام دادند. این دفعه هم همین جور است.البته تحریم برای ما جدید نیست، ما سی سال است در تحریم هستیم. همه‏ ی این کارهائی که شده است، همه‏ ی این حرکت عظیم ملت ایران، در فضای تحریم انجام‏ گرفته؛ بنابراین کاری نمیتوانند بکنند. خب، ولی این دلیلی است برای همه‏ ی مسئولان و دلسوزان کشور که خود را موظف بدانند، مکلف بدانند به ایجاد کار،به تولید، به کارآفرینی، به پر رونق کردن روزافزون این کارگاه عظیم؛ که کشور ایران حقیقتاً امروز یک کارگاه عظیمی است.همه خودشان راباید موظف بدانند.دودلیل اساسی یعنی «آمادگی کشور برای جهش» و «فشار اقتصادی دشمنان»، ثابت می کند که ایران، بیش از هر دوره دیگر به کار و کارآفرینی احتیاج دارد.در پرتو شناخت ملت از توانایی های خود و جوانانش، فصل توانایی و جهش کشور فرا رسیده است و طبعاً دراین فصل، کاروکارآفرینی اهمیتی به مراتب فراوان تر دارد

تبریز ویزا را بهتر بشناسیم !

گروهی جوان اما پر از تجربه و تعهد که سالها در امور پرداخت های ارزی و مالی  به جامعه ی علمی و دانشگاهی و هموطنان ایرانی خدمات ارزنده و با کیفیتی را ارائه داده ایم.

ما در هر ساعتی باتمام قوا در تلاش هستیم تا بتوانیم تحریم های ظالمانه غرب و آمریکا را دور بزنیم و با استعداد خود در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق ایران را از داشتن سیستم های بین المللی بانکی تحریم کرده اند، بتوانیم با کمترین هزینه و کارمزد و با امنیت بالایی این خدمات را به ایرانیان عزیز هدیه دهیم.


بدیهی است اتصال سیستم های داخلی به سیستم های مالی بین المللی کمک شایانی به ارز آوری کشور خواهد کرد.

چه بسیارند برنامه نویسان و طراحانی که در ایران فعالیت میکنند و میتوانند به صورت دورکاری برای کمپانی های خارجی کار کنند. اما به دلیل نبود سیستم مالی یکپارچه از این درامد محرومند.
چه بسیار شرکت هایی که برای براورده کردن برخی مسائل مالی مانند پرداخت ۲۰ دلار هزینه اشتراک یک سایت مشکل داشته اند و ما به آنها کمک کرده ایم تا بتوانند به آسانی مشکلات را دور بزنند.
ما از کمکی که به هموطنانمان میکنیم بسیار خوشحالیم و به خود میبالیم که بار فشار تحریم ها را کم میکنیم.

 مشاوره آنلاین سریع و رایگان

با افتخار، منتظر پیام های زیبایتان هستیم