ویزای الکترونیکی آذربایجان


ویزا مجوزیست که باید ضمیمه گذرنامه تان شود تا نشان دهد که یکی از نمایندگان کشوری که شما میخواهید به آن سفر کنید در سفارتخانه یا کنسولگری درخواست شما مبنی بر ورود به آن کشور را بررسی و تایید نموده و شما دارای شرایط لازم هستید.اما این را در نظر داشته باشید که ویزا تضمین ورود شما به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها میتوانند از ورود مسافران با دلایل مختلف جلوگیری کنند، بطور مثال چه مدت در آن کشور اقامت دارید، هدف شما از سفر به کشور مورد نظر چیست و آخرین مهلتی که برای ورود به کشور دارید چه تاریخی است. شما باید از برگه ی ویزا و گذرنامه ی خود به خوبی مراقبت کنید زیرا این برگه هویت و کارت شنایی شماست که با آن می توانید ورود قانونی به یک کشور داشته باشید.

در صورت مفقود شدن گذرنامه و نیز ویزا شما می توانید ازکپی آن ها استفاده کنید، پس دو سری کپی از آن تهیه کرده و یکی در محل اقامت خود در کشور مقصد و دیگری را همراه خود داشته باشید. برای بهره مندی از خدمات تبریزویزا جهت اخذ ویزای باکو اینجا کلیک کنید.

خدمات سفارتی برخی از کشور ها

ویزای استرالیا
ویزای استرالیا
هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا
هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا
ویزای الکترونیکی روسیه
ویزای الکترونیکی روسیه
ویزای الکترونیکی عمان
ویزای الکترونیکی عمان
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
uzbek
uzbek
tajik
tajik
turkiye flag
turkiye flag
armanestan
armanestan

ویزای آذربایجان


برای ورود به خاک کشور آذربایجان باید برای ویزای آذربایجان اقدام کنید. ویزای آذربایجان به دو صورت لیبل و الکترونیکی میباشد که هزینه ها و زمان صدور متفاوتی دارند.

 

مجموعه تبریز ویزا برای مشتریان گرامی خدمات اخذ ویزا را  در کمترین زمان با حداقل کارمزد ممکن تهیه می کند.

 


انواع ویزای آذربایجان عبارتند از:

  • ویزای سینگل یا یکبار ورود
  • ویزای مالتیپل یا چندبار ورود
  • ویزای ترانزیت سینگل
  • ویزای ترانزیت چندبار ورود
ویزای آذربایجان

 اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت زیر است:


ویزای لیبل آذربایجان – باکو

 

اخذ ویزای آذربایجان به جز الکترونیکی یک نوع رایج دیگر هم دارد که توسط کنسولگری و سفارت آذربایجان در کشور توریست صادر میشود. برای ایرانیان این ویزا در ایران در دوسفارت آذربایجان در  تهران و سرکنسولگری آذربایجان در تبریز، و اداره اقامت آذربایجان در باکو قابل صدور است. مدت زمان اخذ این نوع ویزا بین 3 تا 5 روز و گاها یک ماه بر اساس تعداد متقاضی مهاجر به این کشور می تواند متغیر باشد. همانطور که گفته شد تفاوتی بین ویزای الکترونیکی آذربایجان و ویزای آذربایجان که توسط کنسولگری و مراجعه حضوری صادر میشود نیست.

برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان اصل پاسپورت ( با دارا بودن 6 ماه اعتبار) ،یک قطعه عکس 4*3 تمام رخ رنگی، فیش بانکی واریزی به بانک ملی  ( حتما قبل از واریز ارز از تغییر میزان وجه واریزی اطلاع پیدا نمایید)  را در ساعت مشخص شده به کنسول گری ارایه داده و پس از اطلاع از زمان تحویل ویزای خود ، نسبت به دریافت آن از کنسولگری اقدام مینمایید.

 

  • ( لازم به ذکر میباشیم حضور صاحب گذرنامه در این نوع ویزا الزامی میباشد.)

 

ویزای الکترونیکی آذربایجان – باکو

 

ویزای الکترونیکی آذربایجان که چند وقتی است از طرف دولت آذربایجان جهت هر چه سریع تر انجام شدن صدور ویزا اجرا گردیده، سامانه ی آنلاین درخواست ویزا است. توریست ها میتوانند با مراجعه به این لینک و انجام مراحل ثبت نام و اسکن صفحه اول پاسپورت برای صدور ویزای خود اقدام کنند، این نوع ویزا در مدت 3 الی 5 روز صادر میشود که اعتبار آن از تاریخ صدور به مدت 3 ماه بوده که مسافر میتواند یک ماه در کشور آذربایجان اقامت داشته باشد. این نوع ویزا هیچ تفاوتی با ویزای لیبل ندارد،اما مسافرانی که از این نوع ویزا اقدام کرده اند توجه داشته باشند که  پرینت ویزای صادر شده ی آنها حتما در ورود و خروج به این کشور توسط مامور مهاجرت در گمرگ مهر زده خواهد شد و در صورت مفقودی این برگه جریمه ی 400 ماناتی شامل مسافر خواهد گردید.

 


نکات مهم  ویزای الکترونیکی آذربایجان

 

  • ویزای الکترونیکی آذربایجان دارای ۳ ماه اعتبار و دارای ۱ ماه اجازه اقامت میباشد که تاریخ ورود را میتوانید در زمان سفارش تعیین بفرمایید (زودترین تاریخ ورود 1 هفته بعد از درخواست شما می باشد).
  •  پس از دریافت ویزا میتوان با ورود به سامانه ویزا تغییرات یا ادیت در ویزا نیز داشته باشید، هزینه صدور ویزای غیر فوری 30 دلار و در مدت 3 روز کاری آماده تحویل می باشد.
  • پس ازواریز و ارسال اسکن رنگی پاسپورت ویزای شما در مدت زمان 3 روز کاری تحویل داده خواهد شد.همچنین از طریق داشبورت شخصی تان از سایت تبریز ویزا میتوانید ویزای خود را از قسمت سفارشات خود دانلود نمایید.

 

  • پس از دریافت آن از صفحه ویزا کپی رنگی و یا سیاه و سفید تهیه فرموده و در زمان حضور در مرز هوایی یا زمینی آذربایجان در کنار پاسپورت به مامور کنترل تحویل بفرمایید. در پایین همین صفحه راهنمای سوالات متداول دراین رابطه وجود دارد که میتوانید مشاهده بفرمایید و اگر سوال شما در میان سوال های زیر نبود میتوانید از طریق چت آنلاین اقدام به طرح سوال با همکاران ما بفرمایید ضمن سپاس از شما لطفا ویزای خود را پس از دریافت چک فرموده و چنانچه اشتباهی در مشخصات خود یافتید میتوان ظرف مدت 3 ساعت کاری ضمن اطلاع به ما در سامانه اقدام به تصحیح آن نماییم، پس در صورت مشاهده هر اشتباهی (نام، نام‌خانوادگی، شماره پاسپورت، تاریخ صدورپاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت، تاریخ اجازه ورود به کشور آذربایجان و تاریخ انقضای ویزا) اعلام فرمایید تا فورا اصلاحیه آن صادرشود. شایان ذکر است چنانچه اشتباه احتمالی در ویزا باشد و شما بررسی نفرموده و آنرا را اطلاع نفرمایید شرکت تبریز ویزا در باکو و شرکت های نماینده در ایران هیچ مسولیتی در قبال ضررهای مادی یا معنوی شما در صورت عدم اجازه ورود به کشور آذربایجان را  نخواهد داشت.

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

همکاران ما با افتخار به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند

این متن چقدر برای شما مفید بود؟

روی یه ستاره کلیک کن!

میانگین امتیاز ها: 5 / 5. تعداد رای ها: 1

هنوز نظری دریافت نکردیم! تو اولین نفر باش!

As you found this post useful...

Follow us on social media!