ویزای الکترونیکی آذربایجان

کشور آذربایجان، کشوری در قسمت غربی دریای خزر و در همسایگی ما قرار دارد که در شمال غربی کشور عزیزمان واقع شده است. این کشور به دلیل نزدیک بودن فرهنگشان به فرهنگ ایرانی و البته به دلیل اینکه در گذشته، بخشی از خاک کشورمان بوده است، همواره یکی از بزرگترین مقاصد ایرانیان برای تفریح و گردش و البته کار می باشد. این کشور با در پیش گرفتن رویه های درست اداره کشور، توانسته در سال های اخیر به یک کشور موفق در منطقه تبدیل شود. یکی از بزرگترین اهداف سفر ایرانی ها به این کشور زیبا، استفاده از فضای گردشگری این کشور است که در سال های اخیر توانسته درآمد زیادی از این راه به دست آورد. افرادی قصد سفر به آذربایجان و حضور در این کشور را دارند، می بایست ابتدا ویزای این کشور را از مراجع موردنظر دریافت نمایند.
ویزا مجوزی است که به افراد اجازه می‌دهد تا وارد کشوری خارجی شوند و برای مدت زمانی محدود در آن کشور حضور داشته باشند. وابسته به نوع سیاست گذاری کشورها و نحوه ارتباط آن‌ها با کشورهای مختلف ممکن است اخذ ویزا برای ورود به یک کشور با شرایط خاصی همراه باشد. برای دریافت هرگونه خدمات در رابطه با اخذ ویزای آذربایجان می توانید از مجموعه تبریز ویزا کمک بگیرید و کل پروسه دریافت ویزا را به تیم ما بسپارید. همین حالا ثبت سفارش کنید.

baku-visa

خدمات سفارتی برخی از کشورها

ویزای استرالیا
ویزای استرالیا
ویزای الکترونیکی عمان
ویزای الکترونیکی عمان
حواله سوئیفت
حواله سوئیفت
uzbek
uzbek
tajik
tajik
turkiye flag
turkiye flag
armanestan
armanestan

ویزای آذربایجان


برای ورود به خاک کشور آذربایجان باید برای ویزای آذربایجان اقدام کنید. ویزای آذربایجان به دو صورت لیبل و الکترونیکی میباشد که هزینه ها و زمان صدور متفاوتی دارند. مجموعه تبریز ویزا خدمات اخذ ویزا را در کمترین زمان با حداقل کارمزد ممکن برای مشتریان گرامی انجام می دهد.

انواع ویزای آذربایجان عبارتنداز:

  • ویزای سینگل یا یکبار ورود
  • ویزای مالتیپل یا چندبار ورود
  • ویزای ترانزیت سینگل
  • ویزای ترانزیت چندبار ورود

اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت زیر است:


ویزای لیبل آذربایجان

اخذ ویزای آذربایجان به جز الکترونیکی یک نوع رایج دیگر هم دارد که توسط کنسولگری و سفارت آذربایجان در کشور توریست صادر میشود. برای ایرانیان این ویزا در ایران در دو سفارت آذربایجان در تهران و سرکنسولگری آذربایجان در تبریز و اداره اقامت آذربایجان در باکو قابل صدور است. مدت زمان اخذ این نوع ویزا بین 3 تا 5 روز و گاها یک ماه بر اساس تعداد متقاضی مهاجر به این کشور می تواند متغیر باشد. همانطور که گفته شد تفاوتی بین ویزای الکترونیکی آذربایجان و ویزای آذربایجان که توسط کنسولگری و مراجعه حضوری صادر میشود نیست.

برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان می بایست اصل پاسپورت (با دارا بودن 6 ماه اعتبار)، یک قطعه عکس 4*3 تمام رخ رنگی و فیش بانکی واریزی به بانک ملی ( حتما قبل از واریز ارز از تغییر میزان وجه واریزی مطلع شوید) را در ساعت مشخص شده به کنسول گری ارائه داده و پس از اطلاع از زمان تحویل ویزای خود، نسبت به دریافت آن از کنسولگری در زمان مشخص شده اقدام نمائید. ( لازم به ذکر است حضور صاحب گذرنامه در این نوع ویزا الزامی میباشد.)

 

ویزای الکترونیکی آذربایجان

ویزای الکترونیکی آذربایجان که چند وقتی است از طرف دولت آذربایجان جهت هر چه سریع تر انجام شدن صدور ویزا اجرا گردیده، از طریق سامانه آنلاین درخواست ویزا قابل درایفت است. توریست ها میتوانند با مراجعه به این لینک و انجام مراحل ثبت نام و اسکن صفحه اول پاسپورت برای صدور ویزای خود اقدام کنند. این نوع ویزا در مدت 3 الی 5 روز صادر میشود که اعتبار آن از تاریخ صدور به مدت 3 ماه بوده و مسافر میتواند یک ماه در کشور آذربایجان اقامت داشته باشد. این نوع ویزا هیچ تفاوتی با ویزای لیبل ندارد، اما مسافرانی که از این نوع ویزا اقدام کرده اند توجه داشته باشند که  پرینت ویزای صادر شده آنها حتما در ورود و خروج به این کشور توسط مامور مهاجرت در گمرگ مهر زده خواهد شد و در صورت مفقودی این برگه جریمه 400 ماناتی شامل مسافر خواهد گردید.

baku-visa2

نکات مهم  ویزای الکترونیکی آذربایجان

ویزای الکترونیکی آذربایجان دارای ۳ ماه اعتبار و ۱ ماه اجازه اقامت میباشد که تاریخ ورود را میتوانید در زمان سفارش تعیین بفرمایید. (زودترین تاریخ ورود 1 هفته بعد از درخواست شما می باشد). پس از دریافت ویزا میتوان با ورود به سامانه ویزا تغییرات یا ادیت در ویزا را نیز انجام داد. هزینه صدور ویزای غیر فوری 30 دلار و در مدت 3 روز کاری آماده تحویل می باشد. پس از واریز و ارسال اسکن رنگی پاسپورت، ویزای شما در مدت زمان 3 روز کاری تحویل داده خواهد شد. همچنین از طریق داشبورت شخصی تان از سایت تبریز ویزا میتوانید ویزای خود را از قسمت سفارشات خود دانلود نمایید.

پس از دریافت آن از صفحه ویزا کپی رنگی و یا سیاه و سفید تهیه فرموده و در زمان حضور در مرز هوایی یا زمینی آذربایجان در کنار پاسپورت به مامور کنترل تحویل بفرمایید. در پایین همین صفحه راهنمای سوالات متداول دراین رابطه وجود دارد که میتوانید مشاهده بفرمایید و اگر سوال شما در میان سوال های زیر نبود میتوانید از طریق چت آنلاین اقدام به طرح سوال با همکاران ما بفرمایید. ضمن سپاس از شما لطفا ویزای خود را پس از دریافت چک فرموده و چنانچه اشتباهی در مشخصات خود یافتید، میتوانید ظرف مدت 3 ساعت کاری به ما اطلاع دهید تا اصلاحات انجام گیرد. پس در صورت مشاهده هر اشتباهی (نام، نام‌خانوادگی، شماره پاسپورت، تاریخ صدور پاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت، تاریخ اجازه ورود به کشور آذربایجان و تاریخ انقضای ویزا) اعلام فرمایید تا فورا اصلاحیه آن صادر شود. شایان ذکر است چنانچه اشتباه احتمالی در ویزا باشد و شما بررسی نفرموده و آنرا را اطلاع نفرمایید، شرکت تبریز ویزا در باکو و شرکت های نماینده در ایران هیچ مسولیتی در قبال ضررهای مادی یا معنوی شما در صورت عدم اجازه ورود به کشور آذربایجان را  نخواهد داشت.

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

به سادگی درخواست مشاوره دهید، تمام سوالات پاسخ داده میشوند!