معادل سازی مدارک تحصیلی در ترکیه (دنکلیک)

برای استفاده از مدارک تحصیلی در کشور ترکیه باید آنها را معادل سازی کنید. افرادی که بخواهند تحصیل خود را در مقاطع عالی و پایه در کشور ترکیه ادامه بدهند، باید مدرک تحصیلی خود را در ترکیه، معادل سازی نمایند تا مورد تائید دانشگاه ها قرار بگیرد. فرقی ندارد که در کدام کشور درس خوانده باشید و مدرک خود را از کدام دانشگاه گرفته باشید، کشور ترکیه هیچ مدرکی را که خارج از این کشور اخذ شده باشد، به رسمیت نمی شناسد و مجوز تحصیل و کار با آن را برایتان صادر نمی کند. برای ادامه تحصیل در کشور ترکیه و دانشگاه های معتبر این کشور و همچنین کار در ترکیه، باید این مدارک برای ارائه به دانشگاه، مدرسه یا محل کار، معادل سازی (denklik) بکنید.
عمل معادل سازی مدارک به سیستم آموزشی کشور ترکیه مربوط می شود و معمولا توسط دو نهاد یعنی سازمان آموزش عالی ترکیه و سازمان آموزش و پرورش ترکیه انجام می گیرد. برای معادل سازی مدارک دوره ابتدایی تا دبیرستان باید به سارمان آموزش و پرورش ترکیه مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید؛ در صورتی که می خواهید برای تطبیق مدارک دانشگاهی اقدام نمائید، لازم است به سازمان آموزش عالی ترکیه مراجعه کرده و عمل معادل سازی را انجام دهید. عمل معادل سازی مدارک یا همان دنکلیک، پروسه نسبتا زمان بری دارد و نیازمند این است که با پروسه کاری آن آشنا باشید.

حواله ارز به ترکیه

حواله ارز به ترکیه برای بسیاری از ایرانیان برای خرید اینترنتی از سایت های خرید آنلاین ترک همچون هپسی بورادا و ترندیول، پرداخت هزینه‌های تحصیلی یا آزمون های دانشگاهی خارجی همچون یوس و یا گوته و اجاره یا خرید خانه در ترکیه باید به انتقال پول از ایران به کشور ترکیه مورد نیاز است.اینکار برای  بسیاری از افراد یک مانع و یا دغدغه بزرگ است.

امروزه حواله لیر به یکی از پرکاربردترین حواله های ارزی تبدیل شده است.چرا که بسیاری از ایرانیان برای خرید اینترنتی، پرداخت هزینه‌ها تحصیلی و اجاره یا خرید خانه در ترکیه باید به انتقال پول از ایران به کشور ترکیه بپردازند که بسیاری از افراد این کار را یک مانع و یا دغدغه می‌دانند. حواله لیر به ترکیه برای دانشجویان و ایرانیان ساکن کشور ترکیه و تمام کسانی که با لیر ترکیه کار میکنند کاربردی خواهد بود. در کشور ترکیه به دلیل وجود شعب بانک های معتبر جهانی و ارتباط بانک های ترکیه با تمام حساب های بین المللی، امکان انتقال پول به سایر کشورها براحتی امکان پذیر است. در حال حاضر بدلیل نرخ کمتر حواله لیر نسبت به سایر حواله ها و راحت تر بودن مراودات تجاری با کشور ترکیه، تاجران ایرانی از این ارز استفاده می نمایند.

سایت تبریز ویزا قابلیت انتقال حواله لیر استانبول به تمام حساب های بانکی متعبر دنیا از جمله ویزا کارت، مَستِر کارت و… را بصورت آنلاین دارد. همچنین این عمل میتواند بصورت بلعکس از ترکیه به ایران منتقل شود.

جهت ثبت سفارش ارسال و دریافت حواله جات ارزی ترکیه اینجا کلیک کنید.

چرا حواله ارزی به ترکیه؟


بانک‌های کشور ترکیه به سیستم‌ بانکی بین‌المللی متصل هستند . همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد.علت اصلی دیگر نزدیکی فرهنگی و سیاسی اقتصادی دولت و ملت ایران با ترکیه است.  همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال پول به ترکیه و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.

نکته‌ی تمایز ما در ارا‌ئه‌ی خدمات حواله سوئیفت، صدور حواله بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما است.تبریز ویزا حواله‌هایی باکمترین مبلغ حتی 100 لیر را هم به نقاط مختلف ترکیه من جمله برای دانشگاه ها و دانشجویان ارسال می‌کند.

مجموعه‌ ی تبریز ویزا با امکاناتی که دارد، حواله‌های ارزی شما به مقصد ترکیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا صادر می‌کند و این امر با در نظر گرفتن کم‌ترین هزینه‌ی کارمزد برای مشتریان گرامی صورت می‌گیرد.

برای انتقال حواله به حساب های بانکی بین المللی، الزاماتی وجود دارد؛ از جمله اطلاعات فردی واریز کننده، نام بانک حساب مقصد، کد شعبه بانک حساب مقصد، نام صاحب حساب مقصد، شماره ایبان (Iban Number) حساب مقصد و کد سوییفت (Swift Code) حساب مقصد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *