حواله ارز به ترکیه


حواله ارز به ترکیه برای بسیاری از ایرانیان برای خرید اینترنتی از سایت های خرید آنلاین ترک همچون هپسی بورادا و ترندیول، پرداخت هزینه‌های تحصیلی یا آزمون های دانشگاهی خارجی همچون یوس و یا گوته و اجاره یا خرید خانه در ترکیه باید به انتقال پول از ایران به کشور ترکیه مورد نیاز است.اینکار برای  بسیاری از افراد یک مانع و یا دغدغه بزرگ است.

امروزه حواله لیر به یکی از پرکاربردترین حواله های ارزی تبدیل شده است.چرا که بسیاری از ایرانیان برای خرید اینترنتی، پرداخت هزینه‌ها تحصیلی و اجاره یا خرید خانه در ترکیه باید به انتقال پول از ایران به کشور ترکیه بپردازند که بسیاری از افراد این کار را یک مانع و یا دغدغه می‌دانند. حواله لیر به ترکیه برای دانشجویان و ایرانیان ساکن کشور ترکیه و تمام کسانی که با لیر ترکیه کار میکنند کاربردی خواهد بود. در کشور ترکیه به دلیل وجود شعب بانک های معتبر جهانی و ارتباط بانک های ترکیه با تمام حساب های بین المللی، امکان انتقال پول به سایر کشورها براحتی امکان پذیر است. در حال حاضر بدلیل نرخ کمتر حواله لیر نسبت به سایر حواله ها و راحت تر بودن مراودات تجاری با کشور ترکیه، تاجران ایرانی از این ارز استفاده می نمایند.

سایت تبریز ویزا قابلیت انتقال حواله لیر استانبول به تمام حساب های بانکی متعبر دنیا از جمله ویزا کارت، مَستِر کارت و… را بصورت آنلاین دارد. همچنین این عمل میتواند بصورت بلعکس از ترکیه به ایران منتقل شود.

جهت ثبت سفارش ارسال و دریافت حواله جات ارزی ترکیه اینجا کلیک کنید.

چرا حواله ارزی به ترکیه؟


بانک‌های کشور ترکیه به سیستم‌ بانکی بین‌المللی متصل هستند . همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد.علت اصلی دیگر نزدیکی فرهنگی و سیاسی اقتصادی دولت و ملت ایران با ترکیه است.  همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال پول به ترکیه و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.

نکته‌ی تمایز ما در ارا‌ئه‌ی خدمات حواله سوئیفت، صدور حواله بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما است.تبریز ویزا حواله‌هایی باکمترین مبلغ حتی 100 لیر را هم به نقاط مختلف ترکیه من جمله برای دانشگاه ها و دانشجویان ارسال می‌کند.

مجموعه‌ ی تبریز ویزا با امکاناتی که دارد، حواله‌های ارزی شما به مقصد ترکیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و با ضریب اطمینان بالا صادر می‌کند و این امر با در نظر گرفتن کم‌ترین هزینه‌ی کارمزد برای مشتریان گرامی صورت می‌گیرد.

برای انتقال حواله به حساب های بانکی بین المللی، الزاماتی وجود دارد؛ از جمله اطلاعات فردی واریز کننده، نام بانک حساب مقصد، کد شعبه بانک حساب مقصد، نام صاحب حساب مقصد، شماره ایبان (Iban Number) حساب مقصد و کد سوییفت (Swift Code) حساب مقصد.

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

به سادگی درخواست مشاوره دهید، تمام سوالات پاسخ داده میشوند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.